Galaxy A7 (2017) ve Galaxy A5 (2017) Türkiye fiyatı belli oldu!

Samsung Galaxy A5 2017 özellikleri ve fiyatı sızdırıldı

Galaxy A7 (2017) ve Galaxy A5 (2017) modelleri için ön siparişler başladı. Bununla beraber cihazların Türkiye fiyatları da belli olmuş oldu.

Samsung‘un geçtiğimiz günlerde tanıttığı 2017 model Galaxy A serisi satışa sunulmaya hazırlanıyor. Bu bağlamda Hepsiburada.com gibi bazı teknoloji mağazaları Galaxy A7 (2017) ve Galaxy A5 (2017) için ön siparişleri toplamaya başladı. Ön siparişlerle beraber cihazların satış fiyatı da ortaya çıkmış oldu.

Hepsiburada’da listelene fiyatlara göre Galaxy A7 (2017) modeli 2,299 TL fiyatla satılacakken, Galaxy A5 (2017) modeli 1.999 TL fiyat etiketiyle satılacak. Bu noktada önemli bir uyarı yapmakta fayda var. Teknoloji mağazasının yapmış olduğu uyarıya göre bu fiyatlar değişebilir. Ürün sayfasında şöyle bir not yer alıyor: “Ürün farklı bir fiyattan satışa sunulabilir. Eğer ürün daha yüksek bir fiyattan satışa sunulursa, ön sipariş veren müşteriden fiyat farkı alınmaz, ayrıca teslimatta öncelik sağlanır. Ürün daha düşük bir fiyattan satışa sunulursa, aradaki fark teslimatı takip eden 1 hafta içerisinde ön sipariş veren müşteriye ödenir.

Telefonların özelliklerini hatırlayacak olursak bu sefer suya ve toza dayanıklı bir yapıda karşımıza çıkan modeller, metal tasarımlı şık görünümleriyle dikkat çekiyor. Galaxy A7 (2017) modelinde 5.7 inç boyutlu ekranda Full HD çözünürlük kullanılırken, Galaxy A5 (2017) modelinde 5.2 inç boyutlu ekranda Full HD çözünürlük kullanılıyor.

Cihazların tüm teknik özelliklerine bu haberimizden ulaşabilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here