Galaxy Note 10 Lite Tasarım Fotoğrafları Sızdırıldı

İddialara göre Galaxy Note 10 Lite adlı yeni Samsung akıllı telefonun resmi tasarım fotoğrafları sızdırıldı. Bakalım siz bu tasarımı sevecek misiniz.

Samsung’un hiç durmadan akıllı telefon çıkardığı son yıllarda yeni bir Samsung modelinin fotoğraflarını görmek bizleri pek şaşırtmıyor. Ancak şu bir gerçek ki her yeni üst düzey Android telefonun sızıntı görselleri insanda kaçınılmaz bir merak uyandırıyor. Bu haberimize konuk olan sızıntı fotoğraflar WinFuture.de adlı web sitesinden geliyor. Akıllı telefonların sızıntı fotoğraflarını paylaşma konusunda tecrübeli yayınlardan biri olan WinFuture bu kez Galaxy Note 10 Lite adıyla anılan bir akıllı telefonun resmi olduğu iddia edilen tasarım görsellerini paylaşıyor.

İlginizi çekebilir: 5000 TL üzeri en iyi akıllı telefon modelleri

Tasarım görsellerinde dikkat çeken ilk detaylar ekranın içerisinde yer alan ön kamera ve üçlü arka kamera oluyor. Ekran içerisindeki ön kameranın çentiksiz bir tasarımla sunulacak olması akıllara Galaxy S10 ailesini getiriyor. Kimilerine göre bu tasarım stili, Galaxy S11 modelleri için bir ön bakış olarak nitelendiriliyor.

Piyasadaki Galaxy Note 10’a göre daha uygun fiyatlı ve doğal olarak biraz daha düşük donanımlı bir cihaz olacağına kesin gözle baktığımız Galaxy Note 10 Lite gerçekten bu tasarımla gelir mi bilemiyoruz. Fakat bu fotoğraflar doğrultusunda bu yeni telefonun tasarımını sevip sevmediğinizi merak ediyoruz. Yorumlarınızı sayfanın alt kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.