Galaxy Note 10 ABD’de One UI 2.0 Beta Güncellemesine Kavuştu

Samsung’un güçlü akıllı telefonu Galaxy Note 10 bir güncelleme haberiyle karşınızda. ABD’deki bazı kullanıcılar One UI 2.0 Beta güncellemesini aldı.

Samsung, Android 10 tabanlı One UI 2.0 beta güncellemesini Hindistan’daki Galaxy Note 10 ve Galaxy Note 10+ kullanıcılarına geçen hafta sunmuştu. Şimdi bu güncellemeyi daha geniş bir alana yayan Güney Koreli teknoloji devi ABD’deki Note 10 kullanıcılarını sevindirdi.

İlginizi çekebilir: Dell XPS 13 ve 15 Laptop’lar 2019 Modelleriyle Karşınızda

Sammobile’ın haberine göre Samsung, Galaxy Note 10 için One UI 2.0 beta güncellemesini ABD’deki birçok kullanıcıya gönderdi. Şimdilik sadece unlocked yani kilitsiz Note 10 modellerine gönderilen bu güncellemenin yakında tüm ABD’ye yayılacağı belirtiliyor. Bu beta güncellemeyi almak isteyen ABD kullanıcılarının Samsung Members uygulamasına kaydolmuş olması gerekiyor.

Peki güncelleme neler getiriyor ve boyutu ne kadar? Öncelikle güncellemenin 2 GB civarı boyuta sahip olduğunu belirtelim. Yani bu güncelleme birçok yeniliği bünyesinde barındıran kapsamlı bir güncelleme. Başlıca yenilikler ise şu şekilde sıralanabilir:

  • Karanlık Mod (Ekrandaki yazılar, görüntüler ve renk ayarlamaları için gece ve gündüz ortamlarında daha iyi uyumluluk sağlandı.)
  • Karanlık temalı duvar kağıtları, widgetlar ve alarmlar eklendi.
  • Daha temiz sistem ikonları eklendi.
  • Başlıklar ve butonların ekrandaki boş alanları ortadan kaldıracak şekilde yeniden düzenlenmesi sağlandı.
  • Daha akıcı arayüz animasyonları sunuldu.