Galaxy Note 10 Üç Farklı F Değerine Sahip Kamerayla Gelecek

Galaxy Note 10 akıllı telefon pazarında bir ilkle piyasaya çıkacak. Telefonun kamerası üç farklı F değerine sahip olacak.

Samsung‘un her yıl yeni bir Galaxy Note serisi tanıttığını bilmeyenimiz yoktur. Akıllı telefon tarafında her zaman en üst teknolojiyi kullanıcılara sunmayı hedefleyen Galaxy Note serisi, bu kez bir ilke imza atarak piyasaya çıkacak gibi görünüyor. Değişken diyafram teknolojisini Galaxy S9 ailesinden beri bizlere sunan Samsung, Galaxy Note 10 ile üç farklı F değerine sahip ana kameraya yer verecek. Yani bu telefonun dinamik diyaframı üç farklı genişlik değerine sahip olacak.

İlginizi çekebilir: 3500 – 5000 TL arası en iyi akıllı telefon modelleri

Galaxy Note 10 Üç Farklı F Değerine Sahip Kamerayla Gelecek

“Bu ne demek oluyor?” diye soracak olursanız, Samsung’un yeni Note akıllı telefonu yeri geldiğinde en düşük ışıklı ortamlarda bile daha net fotoğraflar ve videolar kaydedebilecek. Galaxy S9 serisinde bulunan dinamik diyafram teknolojisi F1.5 ila F2.4 diyafram açıklığı değerleri arasında en uygun olanı seçerek yüksek kaliteli görüntüler kaydediyordu. Bakalım Galaxy Note 10’un diyafram değerleri ne şekilde olacak.

Samsung’un 7 Ağustos 2019 tarihinde bu yeni seriyi tüm dünyaya tanıtması bekleniyor. Konu hakkındaki gelişmeler için gözünüz Cihaz.TV’de olsun.