Galaxy Note 4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yayında

Galaxy Note 4, Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alan ilk Samsung akıllı telefon olacak gibi görünüyor

Samsung Galaxy serisi akıllı telefonların Android 6.0‘a terfi süreci devam ediyor. Kasım ayında, Android M makyajıyla tazelenen TouchWiz arayüzünün nasıl bir görünüme sahip olacağını sizlerle paylaşmıştık. Bu görsellerin hemen ardından, şirketin akıllı telefonlarının ve tabletlerinin güncelleme sıralamasını içeren tablolar internette görülmüştü.

samsung-galaxy-note-4-android-6-0-marshmallow-güncellemesi-2

Samsung Galaxy akıllı cihazlar arasında ilk etapta güncellenecek öncelikli cihazlar arasında Galaxy Note 5, Galaxy S6, S6 edge ve S6 edge+ gibi 2015 model akıllı telefonlar dikkat çekiyor. Bununla birlikte, terfi paketinin dağıtım sıralamasında değişiklik yapıldığı ve Galaxy Note 4‘ün Android 6.0 Marshmallow güncellemesine kavuşan ilk Samsung ürünü olacağı söyleniyor.

Macaristan‘da faaliyet gösteren Napidroid, ülkede Galaxy Note 4 için Android M yazılım paketinin yayına girdiğini belirtiyor. Cihazın SM-N910F versiyonu için gelen güncelleme, daha önce sızdırılan TouchWiz görünümüyle bire bir örtüşüyor.

samsung-galaxy-note-4-android-6-0-marshmallow-güncellemesi

Galaxy Note 4’ün arayüzünü hızlandıran ve daha akıcı geçiş animasyonlarına kavuşmasını sağlayan Android 6.0 terfi paketi, yenilenen ikonları ve Note 5’in ekran kapalıyken not alma özelliğini de içeriyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.