Galaxy S6’nın çift ekranlı katlanır versiyonu Galaxy Golden 3 GFXBench’te görüldü

Samsung’un çift ekranlı ve katlanır gövdeli cihazı Galaxy Golden 3, Galaxy S6’nın teknik özelliklerini taşıyor

GFXBench benchmark platformu, pek çok akıllı telefonun piyasaya çıkmadan önce test edilmesinde kullanılıyor. Bu sistemde görülen herhangi bir cihazın satış hazırlıklarının başladığından emin olabilirsiniz. Samsung‘un SM-W2016 kod numaralı Android akıllı telefonu da çok yakında tüketicinin beğenisine sunulacak.

galaxy golden 3, galaxy s6 Android cepin teknik özelliklerini taşıyor

Cihazın kod numarası, Samsung’un Çin için özel olarak geliştirdiği çift ekranlı ve kapaklı Android serisiyle uyuşuyor. SM-W2014, Galaxy Golden olarak satışa çıkmıştı. Galaxy Golden 2’yi de SM-W2015 olarak görmüştük. Dolayısıyla, SM-W2016’nın Galaxy Golden 3 adıyla ortaya çıkacağını söylemekte sakınca görmüyoruz.

SM-W2016, Galaxy S6‘nın teknik özelliklerinin büyük bölümünü içerecek. GFXBench ölçümlerine bakılırsa cihazın icinde, Exynos 7420 işlemci, 3 GB RAM, 64 GB dahili hafıza, 5 MP selfie kamerası ve 16 MP arka kamera bulunacak.

Galaxy Golden 3, Galaxy S6 modelinin teknik özelliklerini taşıyor

Galaxy S6’nın 5,1 inç 2K Super AMOLED ekranı, Galaxy Golden 3’ün kapaklı gövdesine sığmayacak kadar büyük. Cihazın üst kapağının ön ve arka kısmında 4,6 inç büyüklükte 1280 x 768 çözünürlüklü iki ekran göreceğiz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.