Galaxy S7 için Android Nougat tarihi belli oldu

Galaxy S7 Android Nougat

Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri için Android Nougat güncellemesinin sunulacağı tarih belli oldu.

Samsung‘un bir süredir beta programıyla test ettiği ve geçtiğimiz ay itibarıyla sonlandırdığı Nougat güncellemesi için nihayet tarih belli oldu. Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge modelleri için Android Nougat güncellemesi, sızdırılan ekran görüntüsüne göre 17 Ocak itibarıyla sunulacak.

Bu noktada güncellemenin direkt olarak Türkiye’yi ilgilendirdiğini belirtelim. Çünkü sızdırılan görselde yer alan 17 Ocak tarihi direkt olarak güncellemenin ülkemizdeki sunulma tarihine işaret ediyor.

Galaxy S7 Android Nougat

Android Nougat sürümü ile beraber Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge kullanıcları birçok farklı noktada değişiklik görecek. Bunlardan ilki şüphesiz yenilenen TouchWiz arayüzü ve artık bu arayüzün adının Samsung Experince olması olacak.

Tabii ki güncelleme ile birlikte performans ve pil ömrü artışı gibi iyileştirmeler de bekleniyor. Bakalım 17 Ocak itibarıyla sızıntılar doğru çıkacak, ve güncelleme ülkemizde sunulacak mı.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here