Galaxy S7, cam ve magnezyum alaşım gövdeyle gelebilir

Samsung Galaxy S7, bugüne kadar benzeri görülmemiş bir kasayla gelebilir. İddialar telefonda cam ve magnezyum alaşım kasa kullanılacağı yönünde.

Samsung‘un yeni amiral gemisi Galaxy S7 hakkında henüz hiçbir resmi bilgi yok ama bu telefonun dedikoduları giderek yoğunlaşıyor. Bugün Gforgames tarafından paylaşılan habere göre Samsung, Galaxy S7’de eşi benzeri görülmemiş bir kasa kullanacak. Bu yıl iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ta, geçtiğimiz yıl Galaxy S6 ve S6 Edge Plus‘ta gördüğümüz 6000 serisi yüksek mukavemetli alüminyum kasadan daha da ileri gitmeyi hedefleyen Samsung, iddialar doğruysa Galaxy S7’yi cam ve magnezyum-alaşım materyallerden oluşan bir kasayla tanıtacak. Magnezyum alaşım kasa, geçtiğimiz sene öne çıkan 6000 serisi alüminyum kasadan da sağlam olacak.

magnezyum-alasim

Bu bilgilerin dışında Samsung’un Galaxy S7’yi 2016 yılının Ocak ayında tanıtacağı da iddialar arasında. Sonuç olarak sadece 2,5 ay sonra teknoloji gündeminde yeni bir üst seviye Samsung Galaxy akıllı telefon görürseniz şaşırmayın.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

One thought on “Galaxy S7, cam ve magnezyum alaşım gövdeyle gelebilir

Comments are closed.