Galaxy S7 çok net fotoğraflarla sızdırıldı!

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S7, yepyeni tasarım görselleriyle İnternet alemine damgasını vurdu.

İnternet aleminde yeni mobil cihazların gizli bilgilerini sızdırma konusunda bir marka haline gelen @evleaks Twitter hesabı yine yaptı yapacağını ve son derece net görsellerle Samsung Galaxy S7 ‘yi ortaya çıkardı. Bugüne kadar yaptığı sızıntı paylaşımların neredeyse tamamında haklı çıkan @evleaks, Galaxy S7‘yi merak edenleri heyecanlandıracak yeni fotoğraflarla teknoloji dünyasına damga vurdu. Eğer paylaşılan görseller gerçekleri yansıtıyorsa, Samsung’un yeni yıldızı yuvarlak hatlı ve sade tasarımlı bir akıllı telefon olacak. 21 Şubat 2016 tarihinde tanıtılması beklenen akıllı telefon, tıpkı Galaxy Note5 gibi hafif kavisli kenarlara sahip bir arka yüzey tasarımıyla gelecek ve üç farklı renk seçeneğine sahip olacak.

galaxy-s7-sizinti-cihaztv

Resmi olmayan bilgilere göre Samsung yeni üst düzey akıllı telefonunda magnezyum çerçeveye, iki gün kullanım süresi sunacak geniş kapasiteli pile, suya dayanıklılık özelliğine ve çok daha iyi ana kameraya yer verecek. Kullanıcıların genel beklentileri ve talepleri doğrultusunda bu özelliklerin epey ses getireceğini tahmin etmek zor değil. Galaxy S7 eğer gerçekten de iki tam günü çıkaracak kadar iyi pil ömrü sunduğu takdirde eminiz ki birçok teknoloji tutkununun birincil tercihi olacak.

Telefonun diğer fotoğrafları sizlerle.

Galaxy S7 sızdırıldı samsung-galaxy-s7-siyah-arka-cihaztv samsung-galaxy-s7-altin-cihaztv samsung-galaxy-s7-altin-arka-cihaztv

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.