Galaxy S8 fiyatı sızdırıldı

Galaxy S8 fiyatı resmi tanıtımdan hemen önce sızdırıldı. Dedikodular doğru çıkarsa, daha pahalı bir amiral gemisi geliyor.

MWC 2017 kapsamında resmi olarak tanıtılması beklenen Galaxy S8 ile ilgili bilgiler gelmeye devam ediyor. Daha önce tasarım detayları ve donanım özellikleriyle alakalı birçok bilginin sızdığı telefonun şimdi de fiyatıyla ilgili dedikodular var.

Twitter’da yaptığı birçok sızıntı bilgi ile ünlenen Ricciolo1 hesabından paylaşılan bilgilere göre Galaxy S8 fiyatı 850€ olacak. Galaxy S7 modelinin 700€ fiyatla satışa çıktığını hatırlayacak olursak bu yıl 150€‘luk bir artışla karşılacağız demek oluyor. Ayrıca bu fiyat, düz Galaxy S8 modeli için geçerli. Galaxy S8 Plus modelinin de 950€ civarında olması bekleniyor.

Galaxy S8 fiyat

Tabii ki bu fiyatlar şimdilik sadece bir söylentiden ibaret. Ancak ülkemizdeki dolar kurunun son dönemde ciddi bir artış yaşadığını düşündüğümüzde, yakın gelecekte satışa çıkacak amiral gemilerinde bugüne kadar görmediğimiz yüksek fiyatlar görmemiz olası.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here