NVIDIA GeForce GTX 1080 ya da 1070 alana Watch Dogs 2 hediye

NVIDIA’dan oyun tutkunlarına güzel haber. GeForce GTX 1070 ve 1080 satın alanlar, Watch Dogs 2 oyununa ücretsiz kavuşuyor.

NVIDIA bugün yeni oyun bundle kampanyasını duyurdu. Gears of War 4 bundle kampanyasını 21 Kasım 2016 tarihinde bitiren NVIDIA, sadece 1 gün ara ile Watch Dogs 2 bundle kampanyasını başlatarak oyuncuları sevindirdi. PC sürümü sabırsızlıkla beklenen Watch Dogs 2 oyununu, NVIDIA’nın yeni kampanyasıyla GeForce GTX 1080 ve 1070 satın alanlara hediye edilecek.

Bir yandan; Overwatch, Gears of War 4, Paragon, Battlefield 1, Civilization 6, Forza Horizon 3, Titanfall 2 ve şimdi de Watch Dogs 2 bu yıl PC tarafında üst düzey görsel performansları ile 2016’ya damgasını vururken, diğer tarafta; VR ve 4K teknolojileri, PC’nin ne kadar üstün bir oyun platformu olduğunu kanıtlar nitelikte.

NVIDIA GeForce GTX 1080 ya da 1070 alana Watch Dogs 2 hediye

Watch Dogs 2 PC sürümü 4K oyun deneyimi avantajı yanısıra adeta bir görsel zenginlik kaynağı. Zira oyun, şu sıralanan NVIDIA GameWorks teknolojilerini içermekte:

  • Zengin, detaylı ve gerçekçi gölgeler için: HBAO+
  • Düzgün ve berrak görseller için: TXAA
  • Doğru gölgendirme için: HFTS + PCSS
  • Muhteşem oyun-içi fotoğraflar için: NVIDIA ANSEL

Yeni bundle kampanyası; performansları itibarıyla rakipsiz konumda olan GeForce GTX 1080 ve 1070 ile güçlendirilen masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar için geçerli. Kampanya ile aynı zamanda, Watch Dogs 2 yarışmasını da bugün duyuran NVIDIA, tüm oyun severleri bu eğlenceli ve bol ödüllü yarışmaya katılmaya çağırıyor. Kampanya detayları için bu bağlantıya, yarışma detayları için ise bu bağlantıya tıklayıp bilgi edinebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.