General Mobile İnternette En İyi Fiyat Güvencesi Sunuyor

General Mobile ‘internette en iyi fiyat güvencesi*’ uygulaması ile sunduğu fırsat ve ayrıcalıklara bir yenisini daha ekledi.

İnternette birçok fiyat ile karşılaşan kullanıcıların, ürünü satın aldıktan sonra aynı ürün için başka sitelerde daha düşük fiyatla karşılaştığında yaşadıkları memnuniyetsizliği önlemek isteyen General Mobile, internette en iyi fiyat güvencesi hizmetini sundu. Bu hizmet ile General Mobile, 256 bit SSL sertifikası olan 3D Secure ödeme sistemine sahip internet sitesi ile güvenilirliğini kanıtlamış sitelerde satılan General Mobile ürünlerinden daha iyi fiyat teklifi sunduğunu garanti ediyor.

İlginizi çekebilir: General Mobile GM 9 Pro alınır mı? (Video)

General Mobile İnternette En İyi Fiyat Güvencesi Sunuyor

Uygulamadan faydalanmak isteyen kullanıcılar General Mobile’ın sitesinde yer alan fiyattan daha düşük fiyatta bir General Mobile ürünü bulursa, internet sitesinin bağlantı adresini General Mobile ile paylaşıyor. Gönderilen bağlantı adresi General Mobile tarafından incelendikten sonra kampanya koşulları karşılanıyorsa kullanıcılar seçtikleri ürünü generalmobile.com üzerinden satın alırken aradaki fiyat farkı indirim kuponu olarak kullanıcıların hesabına tanımlanıyor. Tanımlanacak olan indirim kuponu ile 7 gün içerisinde ürünü satın alabilecek olan kullanıcıların bu işlemi gerçekleştirmesi için sisteme üye olması gerekiyor.

En iyi fiyat fırsatından yararlanmak veya hizmet hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isteyen kullanıcılar https://www.generalmobile.com/tr/kampanyalar/en-uygun-fiyat adresi üzerinden başvuru yapabiliyor veya bilgi alabiliyorlar.

*General Mobile, İnternette En İyi Fiyat uygulamasını dilediği zaman bitirme hakkını saklı tutar.