gnçtrkcll GameX 2015’te

gnçtrkcll, 17-20 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek GameX 2015’te gençlerle buluşacak.

Basın Bültenidir

Türkiye’nin gençlik kulübü gnçtrkcll, gençlerin en büyük ilgi alanları arasında yer alan dijital oyun sektörüne sunduğu destek kapsamında Balkanlar, Ortadoğu ve Afrika’nın en büyük dijital oyun etkinliği GameX 2015 10. Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nın Gençlik Sponsoru oldu.

Cep telefonlarında gnçtrkcll mobil uygulaması bulunan ya da uygulamayı indiren gençlerin ücretsiz gezebileceği GameX 2015, 17-20 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi’nde düzenlenecek. Fuarın açılışına Turkcell Pazarlama Direktörü Dilara Demir Kısakürek katılacak.

imza a4

Dark Passage, oyun severlerle buluşacak

Fuardaki gnçtrkcll standı, 18 Aralık Cuma günü saat 14:00’te ve 20 Aralık Pazar günü saat 13:00’te League of Legends Türkiye Büyük Finali’nin şampiyonu olarak dünya şampiyonasında Türkiye’yi temsil eden Dark Passagetakımını ağırlayacak. Takım üyeleri oyunseverlerin sorularını yanıtlayacak ve hayranlarına imza dağıtacak.

Meydan senin gnçtrkcll’li

gnçtrkcll standında yer alan meydanda düzenlenecek “Şampiyonun Dansı” ve “Şampiyonun Sesi” yarışmalarına katılan gnçtrkcll’li oyunseverler ise sürpriz hediyeler kazanacak.

Turkcell Superonline’dan ışık hızında altyapı

Ayrıca fuarda ışık hızında internet hizmeti geçtiğimiz yıl olduğu gibi GameX 2015’te de Turkcell Superonline tarafından sağlanacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.