Google Pixel 3A yeni açık mor renk seçeneğiyle sızdırıldı

Google Pixel 3A yeni açık mor renk seçeneğiyle sızdırıldı

Google’ın yeni Pixel serisi akıllı telefonu bir sızıntı fotoğrafla karşımızda. Google Pixel 3A açık mor renk seçeneğiyle kadınları hedef alıyor.

Google Pixel serisi akıllı telefonlar bugüne kadar genellikle siyah, beyaz ya da mavi renk seçenekleriyle karşımıza çıkmıştı. Çoğunlukla erkeklerin seveceği renk seçeneklerine sahip olan Pixel serisi akıllı telefonlar yeni modelleriyle kadınların da ilgisini çekecek renk seçenekleriyle karşımıza çıkabilir. Bugün Android Police tarafından paylaşılan bir haberde Google Pixel 3A‘ya ait olduğu iddia edilen bir fotoğraf gözler önüne serildi.

Paylaşılan fotoğrafta görebileceğiniz üzere Google’ın yeni akıllı telefonu özellikle kadınlar için çok çekici olacağını düşündüğümüz açık mor ve pembe renk seçeneğiyle piyasaya çıkacak. Eğer bu bilgi doğruysa Google ilk kez siyah, beyaz ve mavi dışında farklı bir renk seçeneğini Pixel tutkunlarının beğenisine sunacak.

Google Pixel 3A yeni açık mor renk seçeneğiyle sızdırıldı

Telefonda bir başka dikkat çeken nokta da arka tarafta yine tek kamera bulunuyor olması. Günümüzün teknoloji trendleri düşünüldüğünde yeni akıllı telefonların çoğu birden fazla arka kamera modülüyle karşımıza çıkıyor. Görünen o ki Google, Pixel 3A modeliyle tek kamera gidişatını sürdürmeyi planlıyor.

Google Pixel 3A özellikleri

Sızdırılan bilgiler doğruysa Google’ın Pixel 3A akıllı telefonu gücünü Qualcomm Snapdragon 670 yongasetinden alacak. Telefonda 5,6 inç boyutlu 1080p çözünürlüklü ekran, 4 GB RAM ve arka tarafta konumlandırılmış parmak izi okuyucu bulunacak. Pixel 3A XL adlı bir diğer modelde ise Google’ın Qualcomm Snapdragon 710 yongaseti ve 6 inç ekran kullanacağı iddia ediliyor. Quandt adlı haber kaynağının iddiasına göre 64 GB Google Pixel 3A’nın fiyatı 450 euro ya da 505 dolar olacak. Bu telefonun Türkiye’de satışa çıkacağını ise maalesef hiç sanmıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here