Grundig Fine Arts kavisli UHD TV Türkiye’de satışa sunuldu

Grundig Fine Arts 65 FLX 9595 SP ve 55 FLX 9595 BP kavisli 4K UHD TV modellerinin Türkiye’deki fiyatları ilan edildi

Ev elektroniği alanında son teknolojiyle tasarladığı ürünleri tüketicilerle buluşturan Grundig Fine Arts Kavisli UHD TV ile televizyon izleme deneyimine yepyeni bir boyut ekliyor.

Fine Arts serisi ince ve kıvrımlı eşsiz tasarımı, karşıdan yansımaları en aza indiriyor. Ekranın kenarında bulunan ince alüminyum şerit, ekranın çerçevesi yokmuş gibi bir görüntü sağlıyor. Panoramik görüntü sayesinde ekrandaki görüntü daha canlı ve gerçekçi görünüyor. 3.840 x 2.160 piksel görüntü çözünürlüklü doğal 4K Ultra HD teknolojisi sunan televizyon, Full HD izleme keyfini dört katı bir kaliteye çıkartarak sinematik film deneyimi sunuyor. Televizyondaki 60 fps’lik görüntü çoğaltma özelliği, geleceğin UHD standartlarını şimdiden evlere getiriyor.

Üründeki Micro Dimming Engine özelliği karanlık sahnelerde kontrastı fark edilir şekilde artırarak hiçbir detayı kaçırmamanızı sağlıyor. DTS StudioSound HD teknolojisi ve sesi ileriye doğru yayan, 30 watt gücünde subwoofer entegre edilmiş hoparlörle ses keyfi tamamlanıyor. Ürünün gerçek alüminyum yüzeyli ilgi çekici tasarıma sahip kolayca kullanılabilen uzaktan kumandası ‘Red Dot’ ödüllü. Ürünü alırken 2 adet 3D gözlük de beraberinde geliyor.

  • Fine Arts 55 FLX 9595 BP fiyatı – 5.499 TL
  • Fine Arts 65 FLX 9595 SP fiyatı – 7.999 TL

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.