Harvard online dijital fotoğrafçılık dersleri ücretsiz olarak sunuldu

Harvard’ın online dijital fotoğrafçılık dersi ücretsiz olarak sunuldu. Fotoğrafçılık öğrenmek isteyenler için eşsiz kaynak.

Günümüzde internet sayesinde hemen hemen her konu hakkında bilgiye erişmek ve birçok farklı konu başlığı üzerinde ustalaşmak mümkün. Artık birçok üniversite ve online ders yayınlanan web sitesi sayesinde insanlar oturdukları yerden bilgi sahibi olabiliyor.

Şüphesiz birçok insanın ustalaşmak istediği konuların başında dijital fotoğrafçılık geliyor. Hem DSLR gibi fotoğraf makinelerini hem de akıllı telefonları kapsayan dijital fotoğrafçılık hakkında işin ustalarından dersler almak istiyorsanız, Harvard’ın dijital fotoğrafçılık dersleri artık ücretsiz ve herkesin kullanımına açık.

Online eğitim platformu Alison üzerinden 13 konu başlığı olarak yayınlanan dijital fotoğrafçılık derslerinde optikten renge, yazılımdan histograma kadar farklı konu başlıkları üzerinde dersler mevcut. Eğer siz de bu dersleri izlemek ve dijital fotoğrafçılık hakkında bilgi almak isterseniz tüm bölümlere bu link üzerinden ulaşabilirsiniz. Ancak tabii ki derslerin İngilizce olduğunu belirtelim.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here