Hilti SF 2-A, sıradışı yılbaşı hediyesi arayanlara

Hilti SF 2-A kablosuz delim ve vidalama makinesi, hobi tutkunları için en farklı yılbaşı hediyeleri arasında yer alıyor

Dünyadaki tecrübesini Türkiye’ye de taşıyan global inşaat endüstrisinin jenerik markası Hilti, yılbaşında sevdiklerine hediye alternatifi arayanlara ‘pratik‘ bir öneride bulunuyor. Hafif sabitleme işlemleri için sınıfının en iyi denge ve ergonomisine sahip Hilti SF 2-A akülü ve kablosuz delim ve vidalama makinesi, özellikle evdeki küçük tadilat işleri için maksimum konfor ve dayanıklılık sunuyor. Hilti SF 2-A’ya yılbaşına özel set fiyatı ile sahip olmak mümkün. Setin içerisinde Hilti SF 2-A Akülü Delim ve Vidalama Makinesi, 2 adet batarya ve 1 adet şarj aleti bulunuyor.

hilti-sf-2-a-vidalama-makinesi-ozellikler-ve-fiyat-2

Her zorluğa göğüs geren bir babaya, usta bir erkek kardeşe ya da kahraman bir eşe alınabilecek en güzel hediye olan Hilti SF 2-A Delim ve Vidalama Makinesi, hafif delim ve sabitleme işlemleri, dolap, mobilya, kapı, pencere ve banyo aksesuarlarının montajı ile elektrikli aletler, prizler, kapaklar ve bağlantı elemanlarının sabitlenmesi gibi hafif uygulamalarda hem pratiklik hem de ergonomik avantaj sunuyor.

Hilti SF 2-A delim ve vidalama makinesi sadece 1,1 Kilogram

hilti-sf-2-a-vidalama-makinesi-ozellikler-ve-fiyat-3

1,1 kilogramlık ağırlığı ile uzun kullanım gerektiren uygulamalarda bile tam bir kontrol ve rahatlık sağlayan Hilti SF 2-A Delim ve Vidalama Makinesi, ayak kısmında yer alan 2 adet LED ışık ile çalışma alanını gölgesiz olarak aydınlatma olanağı sağlıyor. 34 dakika şarj süresine sahip olan ürün, aynı zamanda en yüksek şarj devri adedine sahip.

Alışması kolay, vazgeçmesi zor bir yılbaşı hediyesi vermek isteyenler için ideal bir seçenek olan Hilti SF 2-A Delim ve Vidalama Makinesi’ni, Hilti Center’lardan veya Hilti resmi internet sitesinden temin edebilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.