Honor 20 Pro Sızıntısı Periskop Kamerayı Gösterdi

Huawei P30 Pro’nun inanılmaz kaliteli yakınlaştırma özelliğine sahip periskop kamerası Honor 20 Pro ‘da karşımıza çıkabilir.

Huawei‘nin alt markası Honor son günlerde Honor 20 Pro modeliyle ilgili haberlerle gündemi meşgul ediyor. Merakla beklenen bu akıllı telefonun daha önce de çeşitli haberlerini sizlere aktarmıştık. Şimdi bu telefon hakkında önemli bir kamera detayı paylaşıldı. Çin’in Twitter’ı olarak anılan Weibo’da paylaşılan bir fotoğraf, Honor 20 Pro‘da periskop kamera, yani üst düzey yakınlaştırma özelliği olacağını işaret ediyor.

Honor 20 Pro Sızıntısı Periskop Kamerayı Gösterdi

Telefonun arka yüzünün son derece net görüntülendiği fotoğrafta üç kamera ve bir alan derinliği sensöründen oluşan dörtlü dizilim dikkat çekiyor. Burada ana kameranın 40 MP Sony IMX600 sensöre sahip olacağı iddia ediliyor. Bir diğer iddia ise cihazın periskop kamerasının 50x yakınlaştırma yapabileceği yönünde. Tüm bu özellikler bizlere Huawei P30 Pro’yu hatırlatıyor. Bildiğiniz üzere P30 Pro, inanılmaz yakınlaştırma sağlayan ana kamerasıyla epey konuşulmuştu. Bu bilgilerin dışında Honor 20 Pro ‘nun HiSilicon Kirin 980 yongasetiyle geleceği ve 8 GB RAM, 128 GB depolama alanına sahip olacağı iddia ediliyor.

Honor 20 Pro’nun 21 Mayıs 2019 tarihinde Londra’da tanıtılacağı kesinleşti. Cihazın net fiyatı ise şimdilik belli değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here