HP Envy x360, Spectre Pro, Envy dizüstü teknik özellikler

HP Spectre Pro, Envy x360 ve Envy dizüstü modellerinin özellikleri, çıkış tarihi ve fiyatı duyuruldu.

HP Spectre’nin ardından, şirketin kurumsal çözümleri olan Spectre Pro, Envy x360 hibrit laptop ve Envy dizüstü modelleri de tanıtıldı

Dünyanın en ince dizüstü bilgisayarı HP Spectre’nin özelliklerini, fiyatını ve çıkış tarihini bugün sizlere aktarmıştık. Üreticinin yeni nesil taşınabilir ürünleri bu cihazla sınırlı değil. Özellikle kurumsal müşteriler, Spectre Pro, Envy x360 hibrit notebook ve Envy dizüstü modellerinin sahip olduğu özellikleri takdir edecekler. (Basın Bültenidir)

İnce tasarımlı yeni ENVY Hibrit’te daha uzun pil ömrü

hp-envy-x360-ozellikler-ve-fiyat

15,6 inç diyagonal ENVY x360 yüzde 21 daha ince ve önceki nesil ile kıyaslandığında çok daha uzun batarya ömrüne sahip. Sadece 2,04kg ağırlığında ve 18,8mm inceliğindeki, zamanın ötesinde tümü metal tasarımıyla ENVY x360, şimdi 4K içerikleri düzenlemek ve izlemek isteyen kullanıcılara daha yüksek çözünürlükte görüntüleme seçeneğini sunuyor.

hp-envy-x360-ozellikler-ve-fiyat-2

 • Daha önceki nesilde 8 saate kadar olan batarya ömrü 11 saate ulaşıyor.
 • İsteğe göre Intel Iris grafikli 6’ncı nesil Intel Core i5 veya i7 işlemciler ya da Radeon R3 grafik yongalı 6’ncı nesil AMD A9-9410 işlemciler.
 • Full HD ekran seçeneği, HP Audio Boost teknolojisiyle desteklenen, Bang & Olufsen ile uyumlu birinci sınıf, berrak ses sistemi eğlence deneyimini artırıyor.
 • Bir adet veri transferi için USB 3.0 Type-CTM, iki adet USB 3.0 Type-A port ile HDMI ve SD kart okuyucusu sayesinde kullanıcılara en yüksek verimliliği sağlıyor.
 • 8GB’a kadar sistem belleği ile 2TB’a kadar HDD ve 256GB’a kadar PCIe SDD tek ya da çift depolama seçenekleriyle sunuluyor.

Güç, Daha Hafif ENVY Dizüstünde

hp-envy-dizustu-ozellikler-ve-fiyat-2

Yeni nesil ENVY dizüstü bilgisayar, güç ve performans beklentilerine cevap veren, şık ve metal bir tasarımla sunuluyor. ENVY, uçtan uca tüm genişliğini kapsayan ekranıyla harika görüntüleme imkânı sağlıyor.

hp-envy-dizustu-ozellikler-ve-fiyat-

Üç adet USB 3.0 ve bir adet USB T Type-CTM portu ile veri transferine ve aksesuarların kolaylıkla bağlanabilmesine imkan tanıyan ENVY, HP Fast Charge özelliğiyle kullanıcıların bataryalarını cihaz kapalıyken 90 dakika içerisinde yüzde 90 nispetinde şarj edebilmelerini sağlıyor. 15,6 inç ENVY, 1,99kg ile önceki kuşak modellerden (0,2kg) daha hafif ve 17,95mm inceliğindedir.

 • UMA veya Intel® Iris™ grafik opsiyonuyla i7’ye kadar Intel® Core™ işlemci seçeneği
 • İkili depolama seçeneğiyle 16 GB’a kadar bellek ve 1TB’a kadar HDD ve 256GB PCIe SSD
 •  HD IR kamera üzerinde Windows Hello destek seçeneği

HP Spectre Pro 13

hp-spectre-13-pro-teknik-ozellikler-ve-fiyat

HP, işletme yöneticileri ile mobil profesyonellere Windows 10 Pro işletim sistemiyle donatılmış Spectre Pro 13 G1 modelini de sunuyor. Cihaz, iş ve özel hayat için şık olmanın ötesinde, zorlu ve yoğun iş günlerinin başarılı bir şekilde tamamlanması için gerekli performans ve gücü kullanıcılara sağlıyor.

Spectre Pro, HP Care Pack seçeneğine ilaveten iş dostu hizmetler sunuyor. Kurumsal müşteriler, kişiselleştirilmiş BT ortamları ile düşük kurulum süresi gereklilikleri için HP Konfigürasyonu, HP Kurulumu ve HP Özel Kurumsal Hizmetler seçeneklerini değerlendirebiliyor.

hp-spectre-13-pro-teknik-ozellikler-ve-fiyat-2

Kurumsal KOBİ müşterileri, birinci sınıf hizmet veren HP Care Yardım Masası (Helpdesk by HP Care) bölümünü seçebilir. HP aboneliği, ürünler + hizmetler için aylık sabit bir fiyatı içerir. Bu, aylık ödeme planıyla nakit akışının en üst düzeye çıkarılması sağlanır.

Fiyatlandırma ve Geçerlilik

hp-spectre-envy-x360-envy-dizustu-fiyat-temin-edilebilirlik

 • Spectre 13 modelinin Haziran ayında EMEA Bölgesi’nde, €1.499’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
 • ENVY 15 x360 modelinin Haziran ayında EMEA Bölgesi’nde €899’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
 • ENVY 15 dizüstü modelinin Haziran ayında EMEA Bölgesi’nde €749’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.
 • Spectre Pro 13 G1 modelinin Haziran ayında EMEA Bölgesi’nde, KDV hariç €1.099’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulması bekleniyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here