HTC 10 Türkiye’de satışa sunuldu

HTC 10 Türkiye'de satışa sunuldu. Akıllı telefonun fiyatı, kameraları, aksesuarları ve diğer özellikleri Cihaz.TV'de.

Akıllı telefon tutkunlarının merakla beklediği HTC 10, bugün Türkiye’de satışa sunuldu

HTC’nin tüm dünyada tanıtıldığı günden bu yana büyük ilgi gören ve uzmanlardan tam not alan son amiral gemisi HTC 10 bugün itibariyle Türkiye’de satışa çıktı. HTC 10, gümüş ve karbon gri renk seçenekleriyle tüm satış kanallarında kullanıcılara sunuldu. Ayrıca 250 TL değerindeki Hi-Res kulaklığı ve Quick Charge 3.0 hızlı şarj cihazı da kutuyla beraber veriliyor.

HTC 10, iddialı kameraları, gelişmiş ses kalitesini, tek parça metal tasarımı ve yüksek performansı bir araya getiriyor.

HTC 10 Türkiye'de satışa sunuldu. Akıllı telefonun fiyatı, kameraları, aksesuarları ve diğer özellikleri Cihaz.TV'de.

Yenilenen tasarım

HTC 10’da, yeni bir tasarım anlayışı benimsenerek cesur ve keskin çerçevesi tek parça metalden ince işçilik yoluyla üretildi. Açma kapama düğmesi yeniden şekillendirildiği HTC 10, şık hoparlörlere ve hemen her açıdan parmak izini tanıyarak kolay kullanım sunan parmak izi sensörüne sahip.

Günlük hayatta her türlü çarpma, darbe ve çizilme ile başa çıkabilmek üzere tasarlanan HTC 10, 168 saatin üzerinde bir süre boyunca -20 derecelik dondurucu soğuktan 60 derecelik kavurucu sıcaklığa kadar aşırı sıcaklık testlerinin yanı sıra, 10.000’i aşkın düşme, bükülme, çizilme, aşınma ve paslanma testlerinden de tam not aldı.

HTC 10 Türkiye'de satışa sunuldu. Akıllı telefonun fiyatı, kameraları, aksesuarları ve diğer özellikleri Cihaz.TV'de.

İddialı kameralar

HTC 10 dünyanın en iddialı akıllı telefon kamera tecrübelerinden birini sunuyor. Cihaz hem ön hem arka kamerada sunulan optik imaj sabitleyici (OIS), f/1.8 diyafram açıklığına sahip lensleri, yeni ve daha büyük sensörleriyle loş ışıkta bile net ve yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekimi sağlıyor.

htc-10-kamera

Kulaklık ve hoparlör ayrımı yapmaksızın üst düzey ses tecrübesi

HTC 10’un akıllı telefon kullanıcılarına sunduğu en önemli özelliklerin başında 24-bit Hi-Res ses sistemi geliyor. HTC 10, 4K videoyu dünyanın ilk stereo 24-bit Hi-Res sistemi ile birleştirerek standart kayıtlara göre 256 kat daha fazla detayı, iki kat daha yüksek bir frekans aralığında yakalıyor.

Özellikle seste mükemmelliğin peşinde koşan odyofillerin beklentilerini karşılayacak olan HTC 10, çift hoparlör ile müziğin keyfini en iyi şekilde çıkartmaya imkan sağlıyor. Ayrıca Kişisel Ses Profil Sistemi ile de ses deneyimini kişisel dinleme tercihlerine göre ayarlama şansı veriyor.

HTC 10, ses kalitesiyle öne çıkan en iyi akıllı telefonlar arasında.

Önceki nesilden daha hızlı

HTC 10sınıfının en iyisi olmaya aday bir yazılımla birlikte geliyor. İki kat daha hızlı açılan ve en üst standartlarda çalışan uygulamalar, %30 daha renkli yeni nesil quad HD ekranla gerçek bir sinematik his yaratırken, dokunmaya karşı %50 daha hassas ekranı ile en küçük ve en hızlı parmak hareketleri dahi mükemmel şekilde karşılığını buluyor.

İçten dışa daha uzun süre dayanacak şekilde tasarlanan HTC 10, en son Qualcomm Snapdragon 820 işlemci ve gelişmiş 4.5G LTE ile birlikte sunuluyor. Ayrıca HTC10, telefonu daha hızlı ve pil kullanımı açısından daha tasarruflu hale getirirken, güvenlik ve uygulama yönetiminin daha verimli işlemesini sağlayan Boost+ uygulamasıyla birikte geliyor. Boost+ aynı zamanda telefon hafızasını otomatik olarak optimize etme ve oyun sırasında daha az pil kullanımı sağlama özelliklerine de sahip. Bununla birlikte fazla güç kullanan programları otomatik olarak algılayıp kapatan yeni PowerBotics sistemi de pil ömrünü %30 uzatarak tek şarjın iki güne kadar dayanmasına imkan veriyor.

HTC 10 Türkiye'de satışa sunuldu. Akıllı telefonun fiyatı, kameraları, aksesuarları ve diğer özellikleri Cihaz.TV'de.

Tam Kontrol

Bellek kullanımını arttıran ve aynı amaçla kullanılan birbirinden farklı ön yüklü uygulamaların sayısını azaltarak HTC ve Google’ın en iyi uygulamalarının entegre edildiği HTC 10, akılllı telefonun kontrolünü tamamen kullanıcısına bırakan modern bir anlayışla tasarlandı. HTC’nin özel olarak tasarladığı yeni Serbest Düzenleme özelliği ile ikon, etiket ve widgetları ekranda istenilen yere konumlandırılabiliyor.

htc-10-cihaztv-haberici

HTC 10 Türkiye fiyatı

HTC 10, karbon gri, gümüş olmak üzere 2 farklı renk kombinasyonuyla 2999 TL fiyatla satışa sunuldu.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+,YouTube ve Instagram‘da takip edin.