HyperX yeni DDR3L ve DDR4 RAM’lerini tanıttı

HyperX, yeni düşük güç tüketimli Fury DDR3L RAM’lerini ve Impact DDR4 SO-DIMM RAM’lerini duyurdu.

Oyun ve performans tutkunları için geliştirdiği ürünlerle dikkat çeken HyperX, giriş seviyesi oyuncuları ve donanım meraklılarını hedef aldığı iki yeni RAM ailesini duyurdu. 1.35V’ta çalışarak, daha az enerji harcadığı gibi yüksek ısı sorunu da yaşamayan HyperX Fury DDR3L ve yeni nesil notebooklar için DDR4 deneyimi sunan HyperX Impact DDR4 SO-DIMM RAM’ler tanıtıldı.

1600 MHz ve 1866 MHz frekans değerlerine sahip 2 modeli bulunan HyperX Fury DDR3L RAM’ler, 8 GB ve 16 GB’lık çift kanallı kit’ler halinde satışa sunulacak. 4 GB ve 8 GB’lık modüllerden oluşan siyah, asimetrik soğutucu tasarımına sahip HyperX Fury DDR3L, 6. Nesil Intel Core işlemci ailesi (Skylake-S) ve 100 Series Chipset’e uyumlu olarak geliştirildi.

hyperx-fury-ddr3l-ddr4-ram-cihaztv

2133 MHz ve 2666 MHz frekans değerlerine sahip 2 modelle satışa sunulacak olan HyperX Impact DDR4 RAM’ler, notebook ve mini PC gibi küçük formlu cihazlarda yüksek performans elde etmek için geliştirildi. 4 GB ve 8 GB’lık modüller olarak geliştirilen Impact DDR4 RAM’ler, 8 GB ve 16 GB’lık çift kanallı kit’ler halinde raflarda yer bulacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.