Instagram Hikayeler özelliğine sticker desteği geldi

Instagram hikayeler sticker

Instagram Hikayeler özelliği artık daha işlevsel. iOS ve Android sürümüne sunulan güncelleme ile Hikayeler özelliği için sticker desteği geldi.

En popüler sosyal ağlardan biri olan Instagram, son aylarda ciddi bir değişim içerisinde. Snapchat’in gençler arasında çok popüler olmasından dolay bir bir oradaki özellikleri servisine ekleyen sosyal ağ, geçtiğimiz aylarda “Hikayeler” özelliğini kullanıcılarla buluşturmuştu.

Şimdi ise iOS ve Android uygulamasını güncelleyen Instagram, Hikayeler özelliğine sticker desteği getirdi. Hikaye paylaşmadan önce sağ üst tarafta bulunan menüden birçok farklı sticker’a ulaşabiliyoruz. Şu anda kış ve yeni yıl temasına ait sticker’lar ile beraber emojileri de bu bölümde görüyoruz.

Instagram 10.3 sürümüyle getirilen bu özelliğin tüm detayları Instagram resmi blogunda paylaşılmış durumda. Siz de bu özelliği kullanabilmek için Instagram uygulamanızı güncelleyebilir ve sticker desteğinden faydalanabilirsiniz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.