Innerexile iPhone 6s koruma camı, çizikleri hemen tamir ediyor

iPhone 6s ve iPhone 6s Plus sahipleri, çizildiğinde kendini 1 saniyede tamir eden Innerexile koruma camını çok sevecekler

Kıymetli bir akıllı telefon sahip olmak, kaliteli fotoğraflar çekmeyi ve oyunları hızlı oynamayı sağlar. Üst düzey akıllı telefonlar, yüksek performansın yanı sıra estetiği ve dayanıklılığı da beraberlerinde getirirler. Fakat, en dayanıklı cihaz bile, sert bir yüzeye sürtüldüğünde kolayca çizilir.

Geçtiğimiz hafta Türkiye’de satışa sunulan iPhone 6s ve 6s Plus, 4,7 inç ve 5,5 inç’lik Retina HD ekranlarıyla ve 12 megapiksel iSight arka kameralarıyla göz dolduruyor. iSight kamera modülü, safir camla korunduğu için çizilmesi zor. Fakat, aynı durumun Retina HD ekranlar için geçerli olduğunu söyleyemeyiz. iPhone ekranını hasardan korumak için dayanıklı cam (tempered glass) kullanmak en pratik tercihlerden biri.

innerexile-iphone-6s-plus

iPhone 6s ve 6s Plus için geliştirilen en yeni koruma camı Innerexile, hem akıllı telefonun ekranını hem de kendini çizilmekten kurtarıyor. Çizilmez koruma camının üzerinde oluşan izler 1 saniyede kendiliğinden iyileşiyor.

Aksesuarın çiziklerinin iyileşme yeteneği LG Flex 2’nin kendini tamir eden arka kapağıyla karşılaştırıldı. Kendini tamir eden koruma camının LG G Flex 2’den daha hızlı iyileştiği videoda görülüyor. Innerexile’ın bu yeteneği, üst kısmını saran mikro kapsüllerden ileri geliyor. Camın üzerini saran mikro kapsüller, içerdikleri yapışkan benzeri sıvıyla çatlakların pürüzsüz biçimde kapanmasını sağlıyorlar.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.