Jabra Elite Active 45e, n11.com’da

Dünyanın lider kablosuz iletişim markası Jabra’nın aktif yaşam tarzını benimseyen, müzik ve spor tutkunları için geliştirdiği yeni kablosuz kulak içi kulaklığı Elite Active 45e, Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com’da satışa sunuldu.

Kullanıcıların ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği birinci sınıf ürünlerle ideal ses çözümleri sunan Jabra’nın yeni ürünü Elite Active 45e, n11.com’da satışa sunuldu. İşi gereği sürekli yolda ve telefon başında olan veya spor esnasında müziksiz yapamam diyen kullanıcılar, Jabra’nın aktif yaşam tarzını benimseyenler için geliştirdiği yeni kablosuz kulak içi kulaklığa n11.com’dan ulaşabiliyor.

Tasarımıyla önce göze hitap eden ürün, kulağa konforlu ve güvenli biçimde oturan yapısı ile kullanıcısını yarı yolda bırakmıyor. Suya karşı IP67 sınıfında korumaya sahip olan Jabra Elite Active 45e, antrenman esnasında ter ve toz nedeniyle oluşabilecek hasarlara karşı kullanıcısına 2 yıl garanti sunuyor. Tek şarjla 9 saate kadar kullanım, 12 gün bekleme süresi bulunan ürün, 2’li mikrofon teknolojisi sayesinde üstün arama kalitesi sağlıyor.

Hem müzik hem de arama modunda üst düzey ses kalitesi vadeden Jabra Elite Active 45e, tek tuşla Alexa, Siri veya Google Asistan ile bağlantı kurarak bu sayede randevu oluşturulmasına, etkinliklerin öğrenilmesine veya mesajların sesli okunmasına olanak tanıyor. Ürettiği cihazlarda güvenilir bağlantı kalitesiyle ünlü Jabra’nın yeni üyesi, Bluetooth 5.0 desteği ile ses kesilmelerini de tarihe karıştıracak. Tek tuşla kullanıcısının ses tercihini değiştirmeye olanak tanıyan Elite Active 45e, 599 TL’lik lansman fiyatıyla mobil yaşamın vazgeçilmezleri arasında yer alacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here