Jabra Sport Pace Wireless, Türkiye’de satışa çıkıyor

Jabra Sport Pace Wireless spor kulaklığının Türkiye’deki fiyatı ilan edildi

Jabra’nın giyilebilir teknolojilere dönük yeni çözümleri arasında yer alan Sport Pace Wireless Türkiye’de satışa çıkıyor. İster açık, ister kapalı alanda, ister gündüz, ister gece antrenman yapın, Jabra Sport Pace kablosuz kulaklık yeni spor partneriniz olarak bundan böyle her an yanınızda olacak, kulağınızdaki müzikle birlikte motivasyonunuzu artırmak için size her an eşlik edecek.

Jabra_Sport_Pace_03

Spor salonunda, en yakın korulukta veya evinizin yakınındaki parkta spor yaparken Jabra Sport Pace Wireless’ı kulağınıza taktığınız andan itibaren, yaptığınız tüm antrenmanların kaydını tutabilir, egzersiz istatistiklerini görebilir ve bir sonraki antrenman turunuzu planlayabilirsiniz. Kulaklığınızla birlikte gelen entegre spor uygulaması Jabra Sport Life sayesinde de, hangi seviyede olursanız olun, sizin için en doğru egzersiz programını anında oluşturacak, egzersiz rehberi ile performansınızı zirveye taşıyabileceksiniz.

Blue_Jabra_Sport_Pace_01

Yarı yolda bırakmayacak güvenilir spor çözümü

Kulaktan düşmeyen özel tasarımıyla egzersizinize tam olarak yoğunlaşabilmenizi sağlayan kablosuz kulaklık, sizi yarı yolda bırakmayacak ve dört mevsime dayanıklı olacak şekilde tasarlandı. Tere ve yağmura dayanıklı olan kulaklıklar, hava koşullarına ve darbelere karşı ABD ordusunun standartlarına (IP54) göre üretildi.

Red_Jabra_Sport_Pace_02

5 saate kadar kesintisiz müzik dinleme ve konuşma imkanı sunan Jabra Sport Pace Wireless, egzersizlerinizi aksatmamak için sadece 15 dakika kadar kısa bir mola süresi içinde şarj oluyor. Üstelik akşam saatlerinde açık havada antrenman yapmayı sevenler için yansıtıcı nitelikli kablosuyla dikkat çekiyor. Gece koşularında görünürlüğünüzü artıran bu kablo, Jabra’nın üstün rahatlık, ergonomi ve güvenlik standartlarının bir parçası.

Jabra Sport Pace, Türkiye’de 399,90 TL fiyatla satışa çıkacak.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.