Kafayı yediren oyun Pop The Lock

Reflekslerinize ne kadar güveniyorsunuz? İyi reflekslere sahip değilseniz Pop The Lock oynayarak kafayı yiyebilirsiniz.

Son dönemde mobil oyun dünyasında grafikleri basit, oynanışı zor oyunların yükselişini görüyoruz. Oyun tutkunlarına kafayı yediren cinsten mobil oyunların popüler olmasında Flappy Bird‘ün büyük katkısı olmuştu. Şimdi bu akımın hızla ilerlediğine şahit oluyoruz. Bu yazımızda sizlere tavsiye edeceğimiz oyun da ilk görünüşte çok basit olduğunu düşündüren, ancak birkaç bölüm sonra sinirlerinizi zıplatmaya başlayan bir oyun, Pop The Lock.

Android, iOS ve Windows Phone cihazlarda ücretsiz olarak oynanabilen Pop The Lock‘ta başlıca amacımız, kilit içerisindeki çember üzerinde dönen noktayı doğru anlarda durdurmak. Her bölümde bir kademe zorlaşan oyun, başlarda çok kolay gelse de 15. bölümden sonra sinir harbine dönüşebiliyor.

pop-the-lock-cihaz-tv

Oyunun en büyük artıları, küçük boyutuyla hemen indirilebilmesi ve rekabete teşvik eden oynanış yapısı. Arkadaşlarınıza Pop The Lock’ta kaç yaptığınızı göstererek hava atabiliyor, rekabeti ateşleyebiliyorsunuz. Oyunun başlıca eksisiyse reklam göstermeye çok meyilli olması ve zaman zaman kilitlenmesi. Kilit açma adımlarında son aşamaya gelmişken gelecek bir arama ya da mesaj, oyunu baştan açmanıza sebep olabiliyor.

Pop The Lock ilginizi çektiyse oyunu Android için bu bağlantıdan, iOS için bu bağlantıdan, Windows cihazlar için bu bağlantıdan indirebilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz, rekorlarınızı bekliyoruz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.