Lenovo Tab3 7 tablet Avrupa’da satışta

Lenovo Tab3 7 fiyatı belli oldu. Ekonomik Android tablet arayanlar bu cihaza dikkat etsinler.

Lenovo Tab3 7 giriş seviyesi tabletin Avrupa Birliği ülkelerindeki fiyatı belli oldu

Şubat ayında Barselona’da düzenlenen Mobile World Congress 2016 etkinliği, dünyanın en gelişmiş mobil aygıtlarının tanıtımına sahne oldu. Samsung Galaxy S7 edge, Galaxy S7, LG G5 ve Xiaomi Mi 5 gibi üst düzey ürünlerin görkemli tanıtım sunumları, daha sıradan özelliklere sahip aygıtların gölgede kalmasına sebep verdi. Lenovo Tab3 7 gibi giriş seviyesi cihazlar, üstün amiral gemileri yüzünden yeterince ilgi göremeyen teknoloji ürünleri arasında yer alıyor.

Lenovo Tab3 7’nin teknik özellikleri, piyasadaki en mütevazı bileşenlerden bazılarını içeriyor. Ürünün 7 inç ekranı 1024 x 600 çözünürlükte. Dört çekirdekli 1,0 GHz mobil işlemciden güç alan Android 5.0 Lollipop tablet, 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafıza ile donatılıyor.

Lenovo Tab3 7 Android 5.0 Lollipop tabletin fiyatı ve özellikleri

Cihazın ön yüzünde 0,3 MP selfie kamerası yer alıyor. Andro 2 MP dijital kamera sergileyen Tab3 7’nin Wi-Fi bağlantılı sürümü, Yunanistan’da 79 euro fiyatla satışa sunuldu. Ekonomik 7 inç tablet henüz Türkiye’de temin edilemiyor. Cihazın ülkemizdeki çıkış tarihi ve fiyatı halen belirsizliğini koruyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here