LG Exposure uygulaması Android ve iOS için hazır

Fotoğraflarınızı farklı göstermek için kapsamlı bir uygulama arıyorsanız LG Exposure’u mutlaka deneyin.

LG Electronics Türkiye, farklı bir projeye imza atarak ilk mobil uygulamasını kullanıcıların beğenisine sundu. LG Electronics Türkiye’nin yeni mobil fotoğrafçılık uygulaması LG Exposure, çeşitli filtreleme, maskeleme ve basit görüntü ayarlarını kullanarak resimleri ve görüntüleri birleştirmenize olanak sağlayan son derece yaratıcı bir uygulama. Android ve iOS platformlarında kullanıcılarla buluşan uygulama bitmek bilmeyen çeşitlilikte sanatsal ve çekici görüntüler yaratırken, kullanıcılara eşsiz bir eğlence deneyimi sunuyor.

LG Exposure ile muhteşem fotoğraflar yaratın

LG Electronics Türkiye’nin yeni mobil uygulaması LG Exposure ile mevcut ya da yeni çektiğiniz fotoğrafları düzenlemek mümkün. LG Exposure’da fotoğrafın hissini ve görüntüsünü değiştirmek için birçok filtreleme ayarı da mevcut. Kullanıcıların fotoğrafı kendi zevklerine göre düzenleyebilmeleri için kontrast, renk doygunluğu, parlaklık, yumuşak ve sert fırçanın yanında yakınlaştırma ayarlarıyla da maskeleme yapılabiliyor.

lg-exposure-cihaztv

Yarattığınız eserle sosyal medyada beğeni toplayın

Kullanıcılar kendilerine birer kullanıcı adı belirleyerek, eserlerini paylaşırken diğer kullanıcıların LG Exposure kullanarak neler yapabildiklerine de göz atabiliyorlar. Ayrıca LG Exposure hesaplarını Twitter ve Facebook hesaplarıyla da senkronize edebiliyorlar. Bulundukları bölgede paylaşılan fotoğrafları “Yakınımda” ekranından takip edebilen kullanıcılar ayrıca etiket veya başlık ile de arama yapabiliyorlar.

LG Exposure ile ilgili daha detaylı bilgi için: www.lg-exposure.com

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.