LG G5 Android 7.0 Nougat güncellemesi çok yakında geliyor

LG G5 Android 7.0 Nougat güncellemesi için çok beklemeniz gerekmeyecek. LG bu güncelleme için elini çabuk tutacak gibi görünüyor.

Android cihaz kullanıcıları için en önemli konulardan biri, büyük Android güncellemelerini hızlıca alabilmek. Sırf bu sebepten ötürü birçok kullanıcı Nexus ya da Android One cihazları öncelikli olarak tercih ediyor. Eğer bir LG G5 kullanıcısıysanız ve bu güncellemeyi sabırsızlıkla bekliyorsanız sizleri sevindirecek bir haberle karşınızdayız. LG G5 Android 7.0 Nougat güncellemesi Kasım ayından itibaren kullanıcılara sunuluyor olacak.

LG G5 Android 7.0 Nougat güncellemesi

Şu an Avustralyalı bir GSM servis sağlayıcı olan Optus tarafından satılan LG G5’lerde test edilmekte olan Android 7.0 Nougat güncellemesi, önümüzdeki ay içerisinde çeşitli ülkelerde dağıtılmaya başlanacak. LG G5’in en büyük rakipleri konumundaki Galaxy S7 ve HTC 10‘un bu güncellemeye ne zaman kavuşacağı şimdilik bilinmiyor. Görünen o ki bu yılın güncelleme konusundaki şanslı kullanıcıları LG’yi tercih edenler olacak.

İlginizi çekebilir: LG G5 incelemesi (Video)

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.