LG, ideal akıllı telefonu tanımladı

LG, şimdiden LG G6 için reklam çalışmalarına başladı. Şirket yeni videosunda “ideal” akıllı telefonu tanımlıyor.

Yavaş yavaş odağını yeni amiral gemisi olacak LG G6 modeline çeviren LG, geçtiğimiz günlerde bu telefonda kullanılacak ekranı tanıtmıştı. 5.7 inç boyutlu QHD+ çözünürlüklü bu ekranın ardından şimdi de LG G6 için ilk tanıtım videolarından biri geldi.

Reklam filminde insanlara “İdeal bir akıllı telefon nasıl olmalı?” sorusunu yönelten şirket, sonuç olarak “büyük ekranlı ancak küçük gövdeli, suya dayanıklı ve kamerası her şeyi ilk anda kaydedecek kadar iyi” sonucunu aldı. Bugüne kadar modellerinde suya dayanıklılığı kullanmayan LG, görünüşe bakılırsa LG G6 ile suya dayanıklılığa merhaba diyecek.

Son olacak “Dileklerinizi karşılayan akıllı telefon gerçeğe dönüşüyor. Şubat 2017’yi bekleyin” mesajıyla biten video, şüphesiz Şubat ayında resmi olarak tanıtılacak LG G6 modeline işaret ediyor. Böylece telefonun 5.7 inç boyutlu geniş ekranlı olmasına rağmen kompakt tasarıma, suya dayanıklılığa ve iyi bir kameraya sahip olacağını söyleyebiliriz.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here