LG SIGNATURE serisi CES 2016’da sergilenecek

LG SIGNATURE üst düzey beyaz eşya serisi, Las Vegas CES 2016 tüketici elektroniği fuarında sergilenecek

LG Electronics, CES 2016’da görücüye çıkaracağı yeni premium serisi ile beyaz eşya pazarını sallamayı planlıyor. LG SIGNATURE’a özel bu yeni inovasyonlar ve son teknoloji ürünler, kullanıcıların beğenisine sunulacak. CES 2016’da ilk kez tanıtılacak olan yeni seri ürünler, hemen ardından Kuzey Amerika, Avrupa ve Asya kıtasının önemli noktalarında satışa sunulacak.

LG SIGNATURE serisi, tasarım uzmanlarının da tavsiyeleri alınarak, şirket içerisindeki özel bir ekip tarafından dikkatlice seçilip tasarlandı. Üst düzey beyaz eşya serisi başlangıçta televizyon, buzdolabı, bulaşık makineleri ve hava temizleyiciden oluşacak ve marka yayıldıkça daha fazla ürün bu listeye eklenecek.

LG SIGNATURE üst düzey beyaz eşya ve elektronik ev eşyası serisi CES 2016'da sergilenecek

LG SIGNATURE, “öz”ün görselleştirilmesi felsefesinden ilham alınarak tasarlandı. Serinin şık ve modern görüntüsüne ulaşmak için tüm ürünler, marka ruhuna ters düşme ihtimali olan özelliklerden arındırıldı. Bunun sonucunda da sahibine ayrıcalıklı olduğunu hissettiren, en üstün kalitede bir ürün yelpazesi ortaya çıkıyor.

CES 2016 öncesinde LG SIGNATURE’ı merak eden herkes, resmi internet adresinden bilgi edinebilecek. Bunun yanında New York’un Times Square ve Londra’nın Piccadilly Circus meydanlarındaki LG billboardlarında da LG SIGNATURE hakkında video gösterimleri yapılmaya başlanarak kullanıcılara bu yeni seçkin ürünler tanıtılıyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.