MSI Afterburner ile FPS, İşlemci ve Ekran Kartı Sıcaklık Değerlerini Ekranda Göstermek (Video)

MSI Afterburner ile FPS, işlemci ve ekran kartı değerlerini ekrana yansıtmayı istiyorsanız bu video sizler için. Detaylı rehber videomuz yayında.

MSI Afterburner ile FPS, İşlemci ve Ekran Kartı Sıcaklık Değerlerini Ekranda Göstermek videomuz yayında. Oyunlarda işlemci, ekran kartı ve RAM kullanım değerlerini, işlemci ve ekran kartı sıcaklık değerlerini, FPS değerlerini ve daha fazlasını görmek istiyorsanız bu rehber videomuz tam size göre.

İlginizi çekebilir: Cihaz.TV’nin diğer videoları

MSI Afterburner, RivaTuner ve Aida64 Extreme yazılımlarını kullanarak işlemci ve ekran kartı sıcaklık değerlerini ekranda görebilirsiniz. Videomuzu dikkatlice izlemenizi öneriyoruz. Konu hakkında sorularınız varsa yorum olarak paylaşabilirsiniz. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

MSI Afterburner ile FPS, İşlemci ve Ekran Kartı Sıcaklık Değerlerini Ekranda Göstermek (Video)

EaseUS RecExperts Yazılımını Satın Almak İçin Tıklayın: https://www.easeus.com/screen-recorder/index.html?utm_source=youtube-heyiran-202011-ere-Cihaz&utm_medium=referral

Cihaz.TV’ye destekte bulunmak için kanala katılabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCz59CqPhJgCf3aUdDitjzYQ/join

Tüm sorularınız için Discord Kanalımıza Gelin: https://discord.gg/SdZpt24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here