Netis’ten özel IP kamera güvenlik paketi

DataStar, Netis’in dört adet kablosuz IP kamera ve kayıt cihazından oluşan güvenlik paketini duyurdu.

Netis’in Türkiye distribütörü DataStar, kablosuz bağlantıya sahip yeni bir güvenlik paketini satışa sunacağını duyurdu. Wi-Fi özellikli dört adet IP kamera ve bunların bağlı olacağı kayıt cihazından (NVR) oluşan paket ile ev ya da ofislerin güvenliğini basit bir şekilde sağlamak mümkün.

Tek bir paket satın alarak ev ya da ofiste dört farklı noktayı kamera ile izleyerek kayıt etmeyi sağlayan Netis SEK204 paketinde 720P HD video iletimine sahip dört adet IP kamera (SEC111 model) bulunuyor. Pakette ayrıca kameralardan gelen görüntüleri kaydetmeye ve iletmeye yarayan kablosuz bir de NVR (SEV204 model) cihazı yer alıyor. Kurulumu ve kullanımı da çok basit olan bu paket ile küçük dükkanlar, çok katlı evler ya da çocuk-yaşlı bakımı yapılan evler için kablolama gerektirmeyen ideal bir güvenlik çözümü sağlanıyor.

Netis-SEK204-cihaztv

Akıllı telefonlar (IOS ya da Android) ile kamera görüntüleri çok rahat bir şekilde uzaktan izlenebiliyor. Ayrıca herhangi bir güvenlik tehdidi algılandığında alarm ve e-posta ile uyarı da veren bu sistem, evden ya da işyerinden uzaktayken de müdahale etme ya da delil sağlama olanağı sunuyor.

Paket ile birlikte gelen kayıt cihazı, bir ay boyunca 4 kameradan gelen görüntülerin kaydını alabiliyor. IP kameralar ise ICR desteği sayesinde gündüz ve gece her zaman kayıt yapabilme özelliğine sahip. Hareket algılama özellikli kameraları 6 farklı hassasiyet düzeyinde ayarlamak mümkün. Tüm işletim sistemleri ile uyumlu olan Netis SEK204 güvenlik paketi web erişim özelliğine de sahip. Ürünün Ekim ayı içinde Türkiye’de satışa sunulması hedefleniyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.