NVIDIA’dan Apex Legends için yeni Game Ready sürücü

Oyun dünyasını kasıp kavuran Apex Legends için NVIDIA’dan yeni bir Game Ready sürücü geldi. Bu sürücü Apex Legends deneyiminizi zirveye taşıyacak.

NVIDIA, Apex Legends için yeni Game Ready sürücüsünü piyasaya sürdü. Ayrıca GeForce RTX GPU’lar özelinde Metro Exodus, Anthem ve Battlefield 5’i içeren yeni bundle kampanyasını duyuran NVIDIA, diğer yandan 3 yeni G-SYNC uyumlu ekranın müjdesini verdi.

GeForce RTX satın alanlara Metro Exodus, Anthem ve/veya Battlefield 5’ hediye

NVIDIA, GeForce RTX serisi için bugün başlayan yeni ve heyecan verici bir “Üçlü Tehdit” (Triple Threat) bundle kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında GeForce RTX 2080 Ti veya RTX 2080 GPU’ya sahip masaüstü ve dizüstü bilgisayar satın alan oyuncular, Metro Exodus, Anthem ve Battlefield 5’e sahip oluyor. RTX 2070 veya RTX 2060 GPU’ya sahip masaüstü ve dizüstü bilgisayar satın alan oyuncular ise hediye olarak bu üç oyundan birini seçebiliyor.

Daha fazlası için tıklayınız: https://www.nvidia.com/tr-tr/geforce/campaigns/rtx-triple-threat-bundle/

G-SYNC destekli monitörlerin listesi genişliyor

“G-SYNC Uyumlu” programı, G-SYNC ekosistemini genişleterek tutarlılık getirmeyi ve giriş seviyesinde hangi ekranların iyi bir değişken tazeleme oranı (VRR) deneyimi sağlayacağı hakkında tüketicileri bilgilendirmeyi amaçlıyor.

G-SYNC Uyumlu ekranların listesine aşağıdaki üç yeni monitör eklendi:

  • BenQ XL2540-B/ZOWIE XL LCD
  • Acer XF250Q
  • Acer ED273 A

NVIDIA, G-SYNC Uyumlu programında AdaptiveSync protokolünü destekleyen monitörlerdeki deneyimi doğrulamak için monitör üreticileriyle birlikte çalışıyor. Testi geçen ürünler “G-SYNC Uyumlu” olarak belirtiliyor.

G-SYNC Uyumlu ekranların tam listesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/g-sync-monitors/specs/

Apex Legends için yeni Game Ready sürücüsü

NVIDIA, Apex Legends optimizasyonu içeren yeni Game Ready sürücüsünü yayınladı. Güncelleme, aynı zamanda Devil May Cry 5 ve Tom Clancy’s Division II için en iyi oyun deneyimini sunuyor.

Apex Legends

NVIDIA mühendisleri, performansı en iyi düzeye getirmek ve mükemmel bir oyun tecrübesi sunmak için mümkün olan son ana kadar çalışmaya devam ediyor. Bütün Game Ready sürücülerinin Microsoft tarafından sağlanan WHQL sertifikasına sahip olması ise kalitenin bir diğer belirtisi olarak göze çarpıyor.

İlgili linkler:

GeForce.com’da Game Ready sürücüsü hikayesi

Game Ready sürücüsünü indirin

RTX Triple Threat Metro Exodus/Anthem/Battlefield V bundle

GeForce.com’da G-SYNC destekli monitörler

Cihaz.TV‘yi FacebookTwitter, ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.