Ön Kamerası En İyi Akıllı Telefonlar – En İyi Selfie Telefonları – Şubat 2020

Ön Kamerası En İyi Akıllı Telefonlar - En İyi Selfie Telefonları - Ocak 2020

Ön kamerası en iyi akıllı telefonlar hangileri dersiniz? Bu sorunun cevabını tavsiye listemizde detaylı özellikler eşliğinde bulabilirsiniz.

Ön kamerası en iyi akıllı telefonlar şu aralar herkesin merak ettiği başlıklardan biri. Eğer siz de bu konuda araştırma yapıyor ve selfie çekme kalitesi konusunda en iddialı akıllı telefonları öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu tavsiye listemizde sizlere DxOMark‘ın testlerine göre en yüksek ön kamera puanlarına imza atmış akıllı telefonları sıralayacağız. Cep telefonu tavsiyeleri kategorimizde ön kamerası iyi olan ucuz telefonları sizlerle paylaşmıştık. O içeriğe de bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Ön Kamerası En İyi Ucuz Telefonlar 1000-2000 TL Arası

Şimdi paylaşacağımız tavsiye listesinde Türkiye’de bulunmayan cep telefonları dahil toplam 20 farklı akıllı telefonun ön kamera kalitesine göre sıralamasını bulacaksınız. Burada fiyat açısından herhangi bir sınırlama koymadık, dolayısıyla bazı modeller cebinizi alev alev yakabilir şimdiden söyleyelim. İşte DxOMark puanına göre artan sıralamayla ön kamerası en iyi akıllı telefonlar.

20. Google Pixel 2 (2017)

Google Pixel 2 (2017)

DxOMark Selfie Genel Puanı: 77

DxOMark Selfie Fotoğraf Puanı: 80

DxOMark Selfie Video Puanı: 71

Ön Kamera Teknik Özellikleri: 8 MP çözünürlük, F2.4 diyafram, 27 mm dengi lens, 1/3.2-inç sensör boyutu, 1.14µm piksel boyutu, sabit odak, 1080 30 FPS video, HDR

Fiyat: 649$ – Türkiye’de satışı yok

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here