OnePlus 3’ün arka kamerasıyla çekilen 3 fotoğraf

OnePlus 3 kamerasıyla çekilen ilk fotoğraflar. CihazTV

OnePlus 3’ün arka kamerasıyla çekilen ilk fotoğraf numuneleri şirketin CEO’sundan geldi

OnePlus 3‘ün teknik özellikleri ve tasarımı, Nisan ayından bu yana defalarca sızdırıldı. Son olarak tanıtım tarihi resmi olarak açıklanan Android 6.0 Marshmallow işletim sistemli akıllı telefon, şimdi de fotoğraf yeteneğiyle karşımızda. OnePlus CEO’su Liu Zuohu, cihaz ile çektiği fotoğrafları Çin’in popüler sosyal medya platformu Weibo’da paylaştı.

Yemek fotoğrafları dünyanın en klişe ve en sıradan görselleri arasındadır. Fakat burada paylaşacağımız yemek fotoğrafları Instagram’da sıkça karşınıza çıkan türden değil. Bu görseller, yeni nesil Çinli akıllı telefonun kamera kalitesini ortaya koyuyor.

Görsellerin tam boyutu 4640 x 3480 piksel. Yani diğer bir deyişle cihazın arka kamerası 16 MP (16.112.400 piksel) çözünürlükte. Fotoğrafların her biri ortalama 3,5 MB yer kapladığı için, sayfamıza ufak hallerini yerleştirdik. Tam boy görseller için, önizleme resimlerinin üzerine dokunmanız gerekiyor.

OnePlus 3 kamera örnekleri

OnePlus 3 kamera özellikleri, ilk kamera örnekleri CihazTV

OnePlus 3 kamera özellikleri, ilk kamera örnekleri CihazTV

OnePlus 3 kamera özellikleri, ilk kamera örnekleri CihazTV

OnePlus 3 teknik özellikleri

Çinlilerin yeni amiral gemisi katilinin şimdiye dek sızdırılan özellikleri şunlar. Qualcomm Snapdragon 820 mobil işlemcili akıllı telefon, 4GB ve 6GB RAM seçeneğine sahip. Ürün 32 GB ve 64 GB dahili hafıza seçenekleriyle temin edilecek. 5,5 inç Full HD ekranla donatılacağı söylenen cihaz, microSD hafıza kartı, 4.5G internet desteği ve parmak izi okuyucu içerecek.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+ ve Instagram‘da takip edin. Güncel videolarımız için YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here