Optoma’dan Akıllı Mini LED Projektör: ML330

Optoma, yeni android LED projektörü ML330’u Türkiye’de satışa sunuyor.

Optoma ML330, kolay kurulum ve anında açma/kapama özellikleri ile sahip olduğu akıllı teknolojiler ve entegre hoparlörler sayesinde inanılmaz bir teknoloji ürünü olarak karşımıza çıkıyor. 500 Ansilumen parklığı ve 20.000 saate varan bir ışık kaynağı ömrüne sahip yüksek kaliteli LED teknolojisi; filmleri, fotoğrafları ve görüntüleri parlak renklerle yansıtarak mükemmel bir deneyim sunuyor. Android kullanıcıları, yerleşik WiFi özelliği sayesinde ağ kurulumu kolay olan ML330 ile Netflix ve YouTube gibi popüler uygulamalara rahatlıkla erişebiliyorlar.

Projektörün doğrudan projeksiyon yüzeyinin önünde merkezlenmediği durumlarda, otomatik trapezoid özelliği çarpık görüntüyü bir düğmeye dokunarak otomatik olarak algılıyor ve düzeltiyor. Bu sayede zaman kaybı ortadan kalkıyor.

ML 330 ile akıllı telefondan veya tabletten gelen içerikler kablosuz olarak ekrana yansıtılabiliyor ve anında paylaşılabiliyor. Projektörün bluetooth işlevi; harici hoparlörler, kulaklıklar ile klavye ve farenin kablosuz olarak bağlanabilmesini sağlıyor.

Telefonlar ve tabletler için Mobil Yüksek Çözünürlüklü Bağlantı’yı (MHL) destekleyen bir HDMI bağlantısına sahip olan ML330’da bellek çubukları dahil USB kaynaklarından dosyaları okumak için iki USB Tip A bağlantı noktası bulunuyor.

Sadece 460 gram ağırlığındaki ML330, herhangi bir odada kullanım için taşınabilirken; spor etkinlikleri, film geceleri veya oyun maratonları için birlikte verilen taşıma çantasıyla istenilen her yere rahatlıkla götürülebiliyor. Türkiye’de KDV dahil 3 bin 100 TL’den satışa sunulan projektör, iş profesyonelleri için de Android cihazlarındaki MS Office ve Adobe PDF dosyalarını doğrudan yansıtabilme avantajı sunuyor.