Philips 328E incelemesi (328E1CA/00) 31,5 inç (80 cm) 4K Kıvrımlı Monitör (Video)

Philips 328E incelemesi sizlerle. 31,5 inç yani 80 cm panel boyutuna sahip dev gibi bir monitör arıyorsanız bu videoyu izleyin.

31,5 inç (80 cm) 4K Kıvrımlı Monitör! Philips 328E incelemesi (328E1CA/00) yayında. Bu videoda, devasa ekran paneliyle sanal dünyaya yolculuk yaptıran Philips 328E monitörün incelemesi karşınızda olacak. Artısıyla eksisiyle, kullandığım süredeki deneyimim doğrultusunda monitörün tüm detaylarını videoda sizlere sunmaya çalıştım. Videoda unuttuğum ya da eksik kaldığım noktalar varsa yorumlarda ekstra sorular sorabilirsiniz.

Not: Videoda monitörün siyah derinliğinin zayıf olduğunu belirtmişim ama bunun sebebi HDMI ile kullanmammış arkadaşlar. DisplayPort ile bağlandığında görüntü kalitesi ve siyah derinliği artıyormuş. HDMI ile kullananlar bu makaleye göz atarak düzeltme yapabilirler: https://pcmonitors.info/articles/correcting-hdmi-colour-on-nvidia-and-amd-gpus/#:~:text=Simply%20open%20the%20Nvidia%20Control,selecting%20this%20colour%20signal%20type.

İlginizi çekebilir: Cihaz.TV inceleme videoları

Bu monitör şu an piyasada 3750 TL civarı fiyatlarla satılıyor. Mağazalarda fiyatlar farklı olabilir, bahsettiğimiz fiyat ürünün internet satış fiyatlarını yansıtmaktadır. YouTube videosunun açıklamasında üst kısımda monitörün satış linkini bulabilirsiniz. Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

Cihaz.TV’ye destekte bulunmak için kanala katılabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCz59CqPhJgCf3aUdDitjzYQ/join

Discord Kanalımıza Gelin: https://discord.gg/SdZpt24

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here