Philips Momentum 558M1R7, 328M1R ve 278M1R Konsol Oyuncuları İçin Tanıtıldı

55 inçlik Philips Momentum 558M1RY, 31.5 inçlik Philips Momentum 328M1R ve 27 inçlik Philips Momentum 278M1R modelleri konsol oyuncuları için piyasaya çıkıyor.

Lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, üç yeni Philips Momentum ekranını, 55 inçlik Philips Momentum 558M1RY modelini (142 cm), 31.5 inçlik Philips Momentum 328M1R modelini (80 cm) ve 27 inçlik Philips Momentum 278M1R modelini (68.6 cm) piyasaya çıkartıyor. Konsol oyuncularını hedefleyen, piyasaya henüz çıkmamış bu modeller, Gamescom business alanında sunulacaklar. Bütün diğer ziyaretçilere açık olan salon 10.1’deki A-080 standı, AOC ortaklığı ile bütün oyuncu türlerine yönelik monitörlere ayrılmış 102 m²’lik bir sergi alanına sahip. 

İlginizi çekebilir: 240 Hz Tazeleme Oranı ve 0,5 ms Tepki Süresi Sunan AOC Agon Monitörler Piyasaya Çıktı

Philips ürün gamına katılacak üç yeni model, 2020 yılının birinci çeyreğinde piyasaya çıkmış olacak. Bu üçlüden ayrılan 55 inçlik Philips Momentum 558M1RY modeli, oyuncuları doğrudan aksiyona çağırmak için UltraClear 4K UHD çözünürlüğe, 120 Hz yenileme oranına, 3840×2160 piksel çözünürlüğe sahip ve VESA onaylı DisplayHDR 1000 ile donatıldı. Bowers & Wilkins partnerliği sayesinde bu model, dengeli bas, net bir ses ve etkileyici performansı ile her oyun seansını tamamlıyor. Seçebilecekleri üç ses modu sayesinde kullanıcılar oyun deneyimlerinin ince ayarını gönüllerince yapabiliyorlar.

Son 50 yıldaki ses yeniliğinin başında olan Bowers & Wilkins, son teknoloji ürünü ev hoparlörleri, kulaklıklar ve araç içi ses sistemi çözümleri alanlarında bütün dünyada tanınıyor. Son iki yılda, Philips TV’nin özel lisansına sahip TP Vision, Bowers & Wilkins ile ortaklık kurarak  her şirketin teknolojik açıdan güçlü yanlarını ve uzmanlığını bir araya getiren ve böylece görsel ve işitsel performans anlamında en iyisini sunan sıradışı ürünleri birlikte yaratıyorlar. Sonuç olarak, bu ortaklık son iki yıldır Yılın En İyi EISA Home Theatre Televizyonu gibi pek çok ödül alıyor ve övgü topluyor. Bowers & Wilkins Ürün Pazarlama & İletişim Direktörü Andy Kerr bu konuda şunları söyledi:

“Bowers & Wilkins’de yaptığımız her şeyin merkezinde, dünya standartlarında birinci sınıf hoparlörlerimizden Philips TV ile ödüllü ortaklığımıza kadar, Gerçek Ses (True Sound) bulunuyor. Şimdi de Philips Monitörleri ile birlikte çalışırken 55 inçlik Momentum 558M1RY sayesinde Gerçek Ses’i oyun tüketicilerine getirebildiğimiz için memnuniyet duyuyoruz. Bir o kadar da başarılı olacağımıza eminim!”

55 inçlik Philips Momentum oyun konsolu monitörü 4K UHD’ye, DisplayHDR 1000’e, 120Hz, 4 ms giriş gecikmesine, Adaptive Sync ve Bowers & Wilkins ses sistemine sahip

DisplayHDR 600 ile donatılmış, 31.5 inçlik Philips Momentum 328M1R ekranlar, 120 Hz ve 4K’de yüksek kontrastta görüntüler sunuyor ve böylece oyuncuların ufak detayları kaçırmamalarını sağlayarak, karartılmış ortamlardaki oyun seanslarının gözler açısından daha da rahat olmasını sağlıyor. Yeni 27 inç formatındaki Philips Momentum 278M1R 4K’de 60 Hz kare hızları ile, keskin ve tutukluk içermeyen görüntüler üretmeyi sağlarken, bir yandan da Philips’in en iyi özelliklerini daha kompakt bir pakette sunuyor.


31.5 inçlik Philips Momentum oyun konsolu monitörü 4K UHD’ye, DisplayHDR 600’e, 120Hz, 4 ms giriş gecikmesine, Adaptive Sync ve DTS Sound’a sahip

Üç monitörün üçü de yenilikçi, özel Ambiglow teknolojisine sahip. Bu teknoloji, en sürükleyici deneyimler için tüm eğlence çeşitlerini ekranın kenarlarından öteye taşıyan bir ışık halesi. İyileştirilmiş doğruluğa ve dengeye ek olarak, üç Momentum monitörüm üçü de, akıcı görüntüler için Adaptive Sync teknolojisi ile donatıldı. SmartImage teknolojisi oyun modu ile karşılıklı etkileşim içerisinde, Philips monitörleri, tutkulu konsol sahipleri için arzu edilecek başka hiçbir şeyi bırakmayan görseller sunuyor.

Philips ve AOC’deki en uygun ortağınızı bulun

Bu yılki 10.1 salonundaki ortak A-080 numaralı 102 m² tüketici standı, Philips ve AOC’nin en iyi oyun monitörlerini tüm çeşitliliğiyle sunuyor. Oyun her ne olursa olsun kullanıcılara en iyi uyumu sunma hedefini benimseyen AOC, rekabetçi düzeydeki PC monitörleri ile  ürün grubunu tamamlıyor. Philips ise tüm konsol tutkunları için en iyi deneyimi sunuyor. Optimize edilmiş, 43 inçlik Philips Momentum 436M6VBPAB ve 32 inçlik  Philips Momentum 326M6VJRMB monitörleri, Kingdom Hearts 3, F1 2019, Overcooked 2, Forza Horizon 4: Lego Speed Champion DLC, Jump Force, Spyro Reignited Trilogy, Stranger Things 3: The Game ve benzeri oyunlar üzerinde denenebilirler. Bunların yanı sıra, ziyaretçilerin ünlü Alman ‘influencer’ların yanı sıra sahnede eSpor yıldızları ile de yakınlaşıp tanışma fırsatları olacak. Hertha BSC eSpor takımından FIFA oyuncusu Elias ve etki sahibi Phunk Royal ve Tisi Schubech gibi isimler de katılacakları oyun ve imza oturumları ile her taraftarın kalp atışını hızlandıracak.