Philips, yeni Bluetooth kulaklığı SHB9250’yi tanıttı

Philips’in yeni kablosuz bluetooth kulaklık modeli SHB9250, kaliteli sesi ergonomik tasarımla sunuyor.

Philips kablosuz bluetooth kulaklık ürün ailesini genişletmeye devam ediyor. Bu zengin ürün ailesinin en son üyesi Philips SHB9250 modeli oldu. Bluetooth özellikli Philips SHB9250, kabloları ortadan kaldırırken seste derin bas ve tam bir netlik sunuyor, ses kalitesini en üst seviyeye çıkarıyor.

Kullanım konforuyla da dikkat çeken SHB9250, yumuşak tamponlu kulaklık modülleri ile hareket halindeyken bile konforu garanti ediyor. SHB9250’nin sürücüleri üzerindeki dokunmatik kontrol özelliği de kullanım kolaylığını bir aşama daha ileri götürüyor.

Konforda ve ses kalitesinde fark yaratan tasarım

Optimum ses izolasyonu için arkası kapalı tasarıma sahip SHB9250, müziği dış seslerden izole ederek orijinal kayıttaki tüm ince detayların ve zengin basın keyfini çıkarmanıza olanak tanıyor. SHB9250’de hareket halindeyken gerçek konfor ve güvenliği sağlaması için ayarlanabilir kulaklık modülleri mevcut. Bu modüllerin dışında baş bandı ile kulaklıklarınız kulağınıza tam uyacak ve oturacak şekilde ergonomik bir tasarıma sahip.

philips-shb9250-cihaztv

Kulaklıktaki tamponlar ise, mükemmel ses geçirmezliğinin yanı sıra uzun süreli kullanımda olağanüstü konfor sağlayacak şekilde yumuşak köpükten yapılmış. Özenle ayarlanmış sıkma gücü, saatlerce güvenli bir şekilde kulağa oturmasını ve ideal ses keyfini garanti ediyor.

Dokunmatik kontrol ile kullanım kolaylığı

SHB9250’nin dikkat çekici bir özelliği tepkisel ve kullanıcı dostu akıllı dokunmatik kontrol birimleri. Bu dokunmatik kontrol özelliği; ses seviyesi, ileri, geri, oynat, duraklat ve çağrıyı yanıtla gibi kontrollerin kolayca yapılmasına olanak tanıyor.

SHB9250’de tek bir tuşla da bluetooth eşleştirmesi yapmak da mümkün. Billur gibi net ses ve kablosuz bir müzik keyfi için kulaklıklarınızı herhangi bir Bluetooth cihazı ile eşleştiriyorsunuz, müziğin keyfini çıkarmaya başlıyorsunuz. Kolay NFC eșleștirme özelliği, Bluetooth kulaklığınızı herhangi bir Bluetooth özellikli cihaza tek dokunușla bağlamanızı sağlıyor

Philips SHB9250 ile tek şarj ile 16 saat müzik dinleme/telefonla konuşma sağlanabiliyor.

Philips ’in SHB9250’nin fiyatı: 499,90 TL

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.