Pocophone F1 Android 10 MIUI 11 Güncellemesi Yayımlandı

Pocophone F1 Android 10 MIUI 11 güncellemesi bekleyenlere müjde! Bu güncelleme size hala gelmediyse haberimizdeki bağlantıdan indirebilirsiniz.

Pocophone F1 Android 10 MIUI 11 güncellemesi resmi olarak piyasaya sürüldü. Kullanıcılara otomatik olarak gelecek bu güncelleme, telefonun son dönemde aldığı en kapsamlı güncelleme olacak. Eğer bu güncelleme cihazınıza otomatik olarak gelmediyse bu bağlantıyı kullanarak XDA forumdan indirebilir ve telefonunuzu Android 10‘a terfi edebilirsiniz. Tabii ki şunu belirtelim, bağlantıda paylaştığımız güncellemeyi kurmak istiyorsanız cihazınızda TWRP custom recovery yüklü olmalı. Bu işleri bilmiyorsanız güncellemenin resmi olarak gelmesini bekleseniz daha iyi edersiniz.

İlginizi çekebilir: 2500 – 3500 TL arası en iyi akıllı telefon tercihleri

Pocophone F1 2018 yılının akıllı telefonlarından biri olmasına rağmen halen çok güçlü ve popüler cihazlardan biri. Gücünü Qualcomm Snapdragon 845’ten alan bu akıllı telefon halen 2500-3000 TL arası fiyatlarla satılan en iyi cihazlar arasında. Özellikle oyun oynamayı sevenler ve arayüzde yüksek performans isteyenler için bu telefon ideal seçeneklerden biri olmaya bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

Eğer bir Pocophone F1 kullanıcısıysanız ve bu güncellemeyi deneme fırsatınız olduysa yorumlarınızı bizimle paylaşırsanız çok seviniriz. Bakalım Android 10 ve MIUI 1 güncellemeleri diğer Xiaomi telefonlara ne zaman gelecek.