Razer Viper Ultimate İncelemesi (Video) Işık Hızında Kablosuz Mouse!

Razer Viper Ultimate incelemesi yayında. Gücünü optik anahtarlardan alan ve kablolu hızında kablosuz kullanım deneyimi sunan bu mouse’a hayran kaldık.

Razer Viper Ultimate incelemesi ile karşınızdayım arkadaşlar. Bu videoda tüm detaylarıyla incelediğim Razer Viper Ultimate tek kelimeyle muhteşem bir kablosuz oyuncu mouse’u. Fiyatı dışında bence hiçbir sorunu bulunmayan bu mouse, kablolu hızında kablosuz kullanım deneyimini gerçekten veriyor. Bugüne kadar kullandığım en hızlı ve en hafif kablosuz mouse olan Razer Viper Ultimate kısa bir alışma sürecinin ardından elinizin bir parçası haline geliyor.

İlginizi çekebilir: Cihaz.TV Tavsiyeleri Amazon.com.tr Listesi

Şu an piyasada şarj dock’u ile birlikte 1200-1500 TL arası fiyatlarla satılan (29.03.2021) bu mouse’a kesinlikle göz atmalısınız. Ürünün satış linkini aşağıda paylaşıyorum. Videomu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.

Canlı yayınlar için Twitch kanalıma bekliyorum: https://www.twitch.tv/cihaztv

Lütfen Cihaz.TV’yi Instagram’dan da takip edin: https://www.instagram.com/cihaztv/

Tüm sorularınız için Discord Kanalımıza Gelin: https://discord.gg/SdZpt24

Cihaz.TV’ye destekte bulunmak için kanala katılabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCz59CqPhJgCf3aUdDitjzYQ/join

Oyunfor ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.oyunfor.com/twitch-donate/cihaztv

ByNoGame ile kanalı destekleyebilirsiniz: https://www.bynogame.com/destekle/cihaztv

Saglamlisans.com üzerinden %5 indirimle key almak isteyenler cihaztv5 kodunu kullanabilirler: https://www.saglamlisans.com/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here