Rockspace M2T-TWS inceleme – 200 TL gerçek kablosuz kulaklık (Video)

Rockspace M2T-TWS inceleme videomuz yayında. Bu videomuzda Rockspace’in uygun fiyatlı gerçek kablosuz kulaklıklarını inceliyoruz.

Rockspace M2T-TWS, AliExpress’te 195 TL civarında satılıyor. Ürünün kutusunda bir adet dahili pilli saklama kutusu, bir adet microUSB şarj kablosu, kulaklıkların üstündekilerle birlikte toplam üç çift silikon başlık, bir adet de taşıma kılıfı bulunuyor. Taşıma kılıfı oldukça kaliteli görünüyor. Saklama kutusu da modern ve yine kaliteli bir görünüme sahip.

Rockspace M2T-TWS inceleme - Uygun fiyatlı gerçek kablosuz kulaklık (Video)

Rockspace M2T-TWS kablosuz kulaklıklar Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip. Bu sayede bu kulaklıklar akıllı telefonunuza bağlandığında daha düşük güç tüketimiyle çalışıyor. Kulaklıkları mobil cihazlarınızla eşleştirmeniz hiç zor olmayacak. Bluetooth destekli cihazınızı bağlantıya müsait hale getirdikten sonra kulaklıklardan birinin üstündeki tuşa birkaç saniye basılı tutun. Bağlantı ışığı yanıp sönmeye başladığında mobil cihazınızla kolayca eşleştirme yapabilirsiniz. Bu kulaklıklar kolay bağlantı özelliği sayesinde çift halinde otomatik eşleşiyor. İki kulaklığı cihazınıza ayrı ayrı bağlamanıza gerek kalmıyor.

Rockspace M2T-TWS inceleme - Uygun fiyatlı gerçek kablosuz kulaklık (Video)

Rockspace M2T-TWS kulaklıkların Bluetooth mesafesi bulunduğunuz ortama göre 10 ila 20 metre arasında değişiyor. 90 metrekare genişliğindeki evimde yaptığım denemede, akıllı telefonum salonda dururken arka odalarda kulaklığın bağlantısının kopmadığını gördüm. Kulaklığın Bluetooth mesafesi bence takdiri hak ediyor.

Rockspace M2T-TWS Donanım ve Ses Performansı

Kulaklıkların her birinde 8 mm çapta yüksek kaliteli sürücüler bulunuyor. Bu sürücüler 16 omega seviyesinde empedansa sahip. Rockspace M2T kulaklıkların ses performansı hiç fena değil. Dışarıdan gelen sesleri başarıyla engelleyen bu kulaklıklar oldukça yüksek seviyede ses veriyor. Ne kadar gürültülü ortamda olursanız olun kulaklıklardan gelen sesleri duymama şansınız yok diyebiliriz.

Rockspace M2T-TWS inceleme - Uygun fiyatlı gerçek kablosuz kulaklık (Video)

Baslar fena değil, ancak tabii ki bas konusunda bu kulaklıklardan mucize beklemeyin. Bu cihazla müzik dinlerken genel olarak memnun kaldım. Cihazın fiyatına oranla başarılı bir ses deneyimi sunduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Mikrofon tarafındaysa gürültü engellemenin başarılı çalıştığını görüyorum. Bu kulaklıklarla görüşme yaparken sesiniz karşı tarafa temiz ve net bir şekilde gidiyor. Cihaz gürültülü ortamlarda sesli görüşme yapmaya uygun yapıda.

Rockspace M2T-TWS Pil Ömrü

Şimdi gelelim kulaklıkların pil ömrüne. Her bir kulaklığın içerisinde 60 mAh kapasiteli dahili pil var. Buna ek olarak şarj eden saklama kutusunda 350 mAh pil kapasitesi bulunuyor. Kulaklıkların ortalama çalışma süresi 5 ila 6 saat arasında değişiyor. Yaptığım denemelerde 5 saat civarı kullanımın standart olduğunu gördüm. Bu fiyat için bu kullanım süresi hiç fena değil. Şarj kutusuysa kulaklıkları iki ya da üç kez tam şarj edebiliyor. Bu kulaklıkların pil performansı açısından başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim.

Cihaz.TV Yorumu

Rockspace M2T-TWS kablosuz kulaklıklar fiyatının hakkını fazlasıyla veriyor. Özellikle tamamen kablosuz kulaklık deneyimi yaşamak isteyenler için bu cihaz kesinlikle tercih edilebilecek yapıda. Fiyatına oranla uzun pil ömrü, Bluetooth 5.0 teknolojisi, uzun kablosuz bağlantı mesafesi ve iyi sayılabilecek gürültü engelleme özelliği bu cihazı öne çıkarıyor. Eğer 200 TL civarında fiyatla kablosuz kulaklık almak istiyorsanız Rockspace M2T’yi tercih edebilirsiniz.

Rockspace M2T-TWS inceleme - Uygun fiyatlı gerçek kablosuz kulaklık (Video)

Puan: 8 / 10

Rockspace M2T-TWS Özellikleri

  • IPX4 ter ve nem dayanıklılığı
  • Bluetooth 5.0
  • Bluetooth mesafesi: 10-20 metre
  • Kulaklık pil kapasitesi: 60 mAh
  • Şarj kutusu pil kapasitesi: 350 mAh
  • Kulaklık sürücüleri: 8 mm x 2 HiFi Stereo
  • Empedans: 16 omega
  • Pil ömrü: 5-6 saat
  • Şarj edilme süresi: 1-2 saat

Ürünü satın almak için tıklayın: http://bit.ly/2Upef1n

Videomuzu beğendiyseniz YouTube kanalımıza abone olmayı unutmayın. İyi seyirler.