Romoss GT1 10000 mAh harici batarya incelemesi

Romoss GT1 incelemesi ile karşınızdayız. Bu harici batarya çözümü, 10.000mAh kapasitesi, şık tasarımı ve yüksek verimliliğiyle öne çıkıyor.

Günümüzde akıllı telefonların en büyük sorunu, şüphesiz ki pillerinin çabuk bitmesi. İster alt seviye, ister üst seviye akıllı telefonunuz olsun, maalesef en umulmadık anlarsa şarjınız bitebiliyor, gün içinde mağdur olabiliyorsunuz. Bu noktada en yaygın çözümler powerbank‘ler, yani “harici bataryalar” oluyor. Harici batarya seçerken ise epey dikkatli olmak gerekiyor. Çünkü bazı ürünler hem verimlilik, hem de kullanım güvenliği açısından büyük sorunlar yaşatabiliyor. Bu noktada kaliteli, dayanıklı ve verimli harici bataryalara yönelmeniz gerekiyor. Bu incelememizde detaylarına değineceğimiz Romoss GT1, hem şık ve özgün tasarımı, hem yüksek verimliliği, hem de hızlı şarj özelliğiyle dikkat çekiyor.

romoss-gt-10000-mah

Öncelikle Romoss firmasından biraz bahsedelim. Ana merkezi Çin’de olan Romoss, harici bataryaların üretimi, AR-GE’si ve satışı konusunda iddialı bir firma. Toplamda 7000 mağazada ürün satan Romoss firması, ülkemizde de 2014 yılından beri Erpa İletişim distribütörlüğünde satılmakta. Şimdi cihazın kutu içeriğiyle incelememize devam edelim.

Kutu İçeriği

Cihazın kutusunu açtığınızda batarya dışında şarj kablosu, kullanım kılavuzu ve garanti belgesi çıkıyor. Şarj kablosu hem mobil cihazlarınızı daha hızlı şarj etmek, hem de dolanma sorununu engellemek adına oldukça kısa boyutta tasarlanmış.

romoss-gt1-inceleme-cihaztv

Cihazın kullanım kılavuzu akılda soru işareti bırakmayan cinsten, Türkçe olarak hazırlanmış. Garanti belgesinde ise cihazın 2 yıl garanti süresine sahip olduğu belirtilmiş.

Sonraki Sayfa: Tasarım (Tıklayın)