SADES Spirits Oyuncu Kulaklığı Piyasaya Çıktı

Canlı renk seçenekleriyle öne çıkan SADES Spirits oyuncu kulaklığı piyasaya sürüldü. Bu kulaklık uygun fiyatla yüksek performans vaat ediyor.

Hem tasarım hem de teknik donanımıyla oyuncuların dünyasını güzelleştiren ürünler sunan SADES, Spirits model oyuncu kulaklığı ile gönülleri çalmaya devam ediyor. Kullanıcılarına güçlü bir ses deneyimi sunan ve farklı oyun platformlarına olan uygunluğuyla öne çıkan SADES Spirits, cıvıl cıvıl renkleriyle kulaklığını kişiselleştirmek isteyenler için eşsiz bir seçenek.

İlginizi çekebilir: Tasarımı şahane bir oyuncu mouse’u incelemesi – Sades Scythe (Video)

SADES, tüm dünyadan sonra Türkiye’de de oyuncularla buluşturduğu birbirinden zengin aksesuarlarıyla yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor. Ünlü Tayvanlı markanın farklı beklentilere ve teknik ihtiyaçlara uygun olarak üretilen aksesuarları, fiyat performans açısından da büyük avantaj sağlıyor. 5 farklı renkte piyasaya sürülen SADES Spirits, mükemmel ses deneyimiyle beğeni toplayan, hafif ve estetik bir oyuncu kulaklığı.

Tüm platformlarda iddialıyım diyenler buraya

SADES Spirits çoklu kullanım alanıyla dikkat çekiyor. Eğer hem PC hem de konsol oyunlarında bir numarayım diyorsan, kahramanlığını Spirits ile taçlandırabilirsin. SADES Spirits’in geniş kullanım alanı içerisinde bilgisayarın yanı sıra Xbox One, PlayStation, Nintendo Switch, VR ve akıllı telefon da bulunuyor. Bu sayede kulaklığını istediğin oyun platformuna takabilir, uçsuz bucaksız oyun dünyasında özgürce gezinebilirsin.

Rengine karar ver, oyuna güçlü başla

SADES Spirits’in en beğenilen özelliklerinden biri de geniş renk skalası. Siyah, beyaz, pembe, kırmızı ve mavi renklerden oluşan kulaklık renkleri oldukça dikkat çekici. Oyuna motive bir başlangıç yapmak için kendine en yakın hissettiğin Spirits rengini seçebilir, kendi rengini oyuna katarak farkını ortaya koyabilirsin.

Muhteşem mikrofon, ses ve hızlı kontrol üçlüsü

SADES Spirits, güçlü teknik özellikleriyle de puanları topluyor. Stereo ses deneyimini en iyi şekilde sunabilmek adına 50 mm’lik hoparlörler ile güçlendirilen kulaklık, 1 kHz’de -33 ± 3 dB hassasiyet ve 50~10,000 Hz frekans tepkisi sunuyor. Ürünün mikrofon kısmı ise her yöne hareket edebilecek şekilde tasarlanmış. Bu şekilde oyun oynarken arkadaşlarınla tertemiz bir iletişim kurman oldukça kolay. Hızlı kontrol özelliği ise sol kulaklık üzerinden ses ve mikrofon ayarlamalarını kolayca yapabilmeyi sağlıyor.

En rahat kullanım için eşsiz hafiflik

SADES’in tüm ürünlerinde öne çıkan ergonomi özelliği Spirits modelinde de unutulmamış. Hafiflik, ayarlanabilen kafa bandı ve cilde dost yumuşak deriden üretilen kulaklık kaplaması özellikleri ile maksimum rahatlık elde etmek ve tüm dikkati sadece oyuna vermek mümkün.

SADES Spirits’in Türkiye’deki satış fiyatı 235 TL olarak belirlendi. (12.07.2019)

SADES’in tüm dünyada severek kullanılan oyuncu aksesuarları bir bir Türkiye oyun dünyasındaki yerini almaya başladı. Yenilik ve kalitenin özenle harmanlandığı ürünlerin tümüne göz atmak ve teknik detayları incelemek için geçtiğimiz aylarda açılan SADES Türkiye web sitesi incelenebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here