Samsung Galaxy M30s Üçlü Kamera Dizilimiyle Görüntülendi

Piyasayı saran Samsung Galaxy ailesi daha da genişleyecek gibi görünüyor. Üç arka kameralı Galaxy M30s tasarım fotoğraflarıyla karşınızda.

Şu an piyasada oldukça popüler akıllı telefonlardan biri olan Galaxy M30 yakında Samsung tarafından yenilenecek gibi görünüyor. Bugün piyasaya çıkan fotoğraflar Samsung’un Galaxy M30s modelini bizlere gösterdi. Firmanın M30 modeli 6,4 inç ekran, 64 GB depolama alanı, 4GB RAM ve çift arka kamera ile piyasadaydı. M30s ise bu telefondan farklı olarak ana kamerası 48MP olmak üzere üç arka kamerayla karşımıza çıkacak. Bunun dışında M30s daha güçlü bir bataryayla piyasaya çıkacak. Telefonun batarya kapasitesi 5000 mAh seviyesinde olacak.

İlginizi çekebilir: 2000-2500 TL arası en iyi akıllı telefon tercihleri

Samsung’un M30s modelinde yongaseti açısından da bir yükseltmeye gideceği iddia ediliyor. Bu telefonda A50’de kullanılan Samsung Exynos 9610 yongasetine yer verileceği söyleniyor. Özellikle grafik işlemci tarafında daha iyi bir seçenek olan Exynos 9610’da Mali-G71 MP2 yerine Mali-G72 MP3 bulunacak. Bu da özellikle PUBG Mobile oynayanlar için iyi bir haber diyebiliriz.

Galaxy M30s Türkiye fiyatı şimdilik belli değil. Bu cihazın önümüzdeki ay içerisinde Hindistan’da piyasaya çıkması ve 195 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor. Bakalım bu telefonu ülkemizde ne zaman göreceğiz, merakla bekliyoruz.