Samsung Galaxy Note 10 Tablet Büyüklüğünde Gelebilir

Concept Creator, YouTube’da Samsung Galaxy Note 10’un tablet gibi görünen konsept videosunu yayınladı.

Sızdırılan diğer bilgilere göre Samsung Galaxy Note 10 iki farklı ekran boyutu modeli ile gelecek. Büyük ekranlı modelin adı ise Samsung Galaxy Note 10 Pro olması bekleniyor.

Samsung Galaxy Note 10: 6.28 inç Dinamik AMOLED ekrana ve arka tarafta çift kamera dizilimi ile gelmesi bekleniyor. Galaxy Note 10 Pro ise 6.75 inçlik devasa bir Dinamik AMOLED ekran ve üçlü arka kamera dizilimi ile gelmesi bekleniyor.

Bu iki modele ek olarak Bütçe dostu bir Galaxy Note 10e ve 5G destekli Sasmung Galaxy Note 10 5G modeli daha olabileceği ön görülüyor.

Tahmini olarak 4 farklı model ile gelmesi beklenen Samsung Galaxy Note 10 serisinin tanıtımı ise Ağustos sonu, Eylül başı civarında yapılması bekleniyor.

Dört versiyonun tamamı’da bölgeye göre değişmekle beraber Qualcomm Snapdragon 855 veya Exynos 9820 yonga seti ve S-Pen marka kalem ile beraber çıkması bekleniyor.

Son bilgilere göre Samsung Galaxy Note 10 serisinin fiyatları henüz kesinleşmiş değil. Telefonun Ağustos aynın sonlarına doğru tanıtılacağını bir kez daha hatırlatalım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here