Samsung Galaxy S6 edge+, fotoğraf ve video yetenekleriyle iddialı

Samsung Electronics, Galaxy S6 edge+ ile büyük ekran akıllı telefon pazarında kamera rekabetini hareketlendirdi

Tümüyle metal ve camdan oluşan Galaxy edge+, 5,7 inçlik Quad HD Super AMOLED ekranı ve kavisli kenarlarıyla dikkat çekiyor. Galaxy S6 edge+, biçim ve fonksiyonun en yeni bileşimini sunuyor, fotoğraf ve video çekiminde üst düzey kalite vaat ediyor.

Amatör fotoğraf kavramı Galaxy S6 edge+ ile son buluyor

galaxy-s6-edge-16-mp-kamera-fotograf-video-2

Gerçek hayata yakın görüntüleme deneyimi sağlayan cihaz, fotoğraf meraklıları için 16 MP kameranın yanı sıra çekilen görüntüleri ideal haline getirmeyi amaçlayan çeşitli uygulamaları da beraberinde sunuyor.

Otomatik gerçek zamanlı HDR ile anılarınız ve hikayelerinizi daima en doğru ışıkta yakalamayı garanti eden Galaxy S6 edge+, kameranın içerdiği gelişmiş Selfie teknolojisi ve geniş filtre seçenekleri sayesinde, selfie kalitesine de yeni bir boyut getiriyor. Saniyeden az bir zamanda açılabilen kamerasıyla, kaçırmak istemediğiniz anları yakalama endişesi de tarih oluyor.

Çarpıcı video özellikleri

Samsung Galaxy S6 edge+, hayranlık uyandırıcı video becerileriyle de iddialı. Cihazın “Video Digital Image Stabilization (VDIS)” özelliği, cihazın titreme derdine son verirken; “Live Broadcast” (Canlı Yayın) özelliği sayesinde, yaşadığınız maceraları o esnada kameranızdan direkt YouTube’a aktarma imkanı da veriyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.