Samsung Galaxy Tab S2 alana Bluetooth klavyeli kılıf 300 TL indirimli

Samsung Electronics,15 Kasım’a kadar Galaxy Tab S2 satın alan tüketicilere Bluetooth klavyeli kılıfı 300 TL indirimle sunuyor

Samsung15 Ekim15 Kasım tarihleri arasında geçerli yeni kampanyasıyla, Galaxy tablet ailesinin kendi segmenti ve boyutunda en ince ve en hafif metal çerçeveye sahip olan yeni üyesi Tab S2 modelini satan alanlara Bluetooth klavyeli kılıfı 300 TL indirimle sunuyor.

Kampanyadan yararlanan kullanıcılar, güçlü performansı ve kullanışlı özellikleriyle öne çıkan yeni Galaxy Tab S2 tabletin yanı sıra 499 TL değerindeki Bluetooth klavyeli kılıfa 199 TL gibi çarpıcı bir fiyata sahip olma fırsatı yakalayacak.

En iyi içerik görüntüleme için geliştirilmiş Super AMOLED Ekran

samsung-galaxy-tab-s2-bluetooth-klavyeli-kilif-indirim

Çarpıcı Super AMOLED Ekranı sayesinde içerik okumak için kusursuz bir araç olan Galaxy Tab S2; e-kitaplar, dergiler, web sayfaları gibi dijital içeriklerin rahatça okunabilmesini sağlıyor.

Galaxy Tab S2, kullanılabilirliği artırmak için güçlü performans özelliklerini bir araya getiriyor.Siyah, beyaz ve altın rengi seçenekleriyle yeni satışa sunulan ürün, tüketicilere üretkenlik ve çoklu görev açısından yeni ve iyileştirilmiş seçenekler kazandırıyor.

Açılır Pencere özelliği ise kullanıcıların aynı anda birden çok uygulamada kolayca gezinebilmelerini olanaklı kılıyor. Galaxy Tab S2, kullanıcılarına dosyaların yerini bulmayı hiç olmadığı kadar kolaylaştıran iyileştirilmiş bir depolama yapısı sunuyor.

Cihaz.TV‘yi Facebook, Twitter, Google+, YouTube ve Instagram‘da takip edin.