Samsung Galaxy Unpacked 2020 Etkinliğinin Tarihi Belli Oldu

Samsung’un yeni Galaxy akıllı telefonlarını tanıtacağı büyük etkinliği için tarih verildi. Şubat ayında akıllı telefon piyasasında hareketlilik yaşanacak.

Samsung’un her yıl düzenlediği Galaxy Unpacked etkinliği en üst düzey Galaxy serisi akıllı telefonların tanıtılmasına sahne oluyor. Samsung artık bir gelenek haline getirdiği bu etkinliği 2020 yılında da es geçmeyecek. Firmanın resmi YouTube sayfasında paylaşılan video doğrultusunda Galaxy Unpacked 2020 etkinliğinin tarihi belli oldu. 11.02.2020 tarihi itibarıyla düzenlenecek olan bu etkinlikte Güney Koreli teknoloji devinin en gelişmiş akıllı telefonlarını göreceğiz.

İlginizi çekebilir: 5000 TL üzeri en iyi akıllı telefon modelleri

Samsung’un bu yılki Galaxy Unpacked etkinliğinde Galaxy S11 ismini es geçip Galaxy S20’yi tanıtması bekleniyor. Firmanın yeni amiral gemisi akıllı telefonunda neden böyle bir isim değişikliği yapılacağı ise şimdilik bilinmiyor.

Videoda dikkat çeken bir başka detay da Galaxy kelimesinin A harflerinin kare benzeri şekillerle vurgulanması. Bu şekillerin yeni Galaxy Fold’u temsil ettiği düşünülüyor. Tabii ki şimdilik tüm bu bilgiler varsayımdan öte gidemiyor. Firmanın yeni ürünlerini 11.02.2019 tarihinde hep birlikte göreceğiz. Galaxy Unpacked 2020’nin canlı yayını www.samsung.com adresinden izlenebilecek.